Zwiastun: horror stalk n’ slash “Terror Train 2” z premierą w sylwestra

Terror Train 2 Zwiastun
Terror Train 2 Zwiastun filmu / Foto: Tubi – kanał na YouTubie

Zwiastun horroru “Terror Train 2” wjechał na YouTube’a. Część pierwsza serii z gatunku stalk n’ slash okazała się zaskakującym sukcesem dla platformy streamingowej Tubi i szybko podjęto decyzję o dokręceniu sequela. “Dokręcić” to słowo-klucz – projekt powstał bowiem w ekspresowym trybie zaledwie kilku miesięcy. Czy taka kontynuacja może się udać? Widzowie w USA przekonają się w wieczór sylwestrowy.

Terror Train 2 Zwiastun horroru z Timem Rozonem

Zwiastun “Terror Train 2” to trochę powtórka z rozrywki – fabularnie sequel niewiele różni się od niedawnej “jedynki”. Znów poznamy grupę młodych ludzi, którzy imprezują bez umiaru w rozpędzonym pociągu, a co jakiś czas giną z rąk zamaskowanego szaleńca. Tym razem rzecz dzieje się w ciągu imprezy sylwestrowej – stąd też data premiery w Stanach Zjednoczonych: 31 grudnia 2022. Jeśli kończyć rok, to z niskobudżetowym, streamingowym slasherem? Z takiego założenia wychodzą twórcy: reżyser Philippe Gagnon oraz scenarzyści, Aaron Martin i Ian Carpenter.

Czytaj też: Zwiastun horroru “M3GAN” od wytwórni Blumhouse – zabójcza lalka na miarę Chucky’ego

Aktorka Robyn Alomar powraca w sequelu jako Alana, która przetrwała rzeź z poprzedniego filmu. Akcja “Terror Train 2” ma toczyć się rok później. Alana postanawia wziąć udział w kolejnej “imprezowej przejażdżce” – tym razem organizowanej nie z okazji halloween, a Sylwestra. W ten sposób chce uporać się z traumą sprzed kilkunastu miesięcy. W wyprawie towarzyszy jej “Magik” (Tim Rozon), który również był bohaterem “jedynki”.

Pierwszy “Terror Train” zadebiutował na szczycie listy najchętniej oglądanych produkcji Tubi w październiku tego roku. Twórcom opłaciła się premiera zaplanowana tuż przed świętem halloween. Dokładne wyniki streamingowe nie są znane, ale amerykański serwis VOD zapewnia, że “Terror Train” to jeden z większych sukcesów w jego dorobku. Czy powstanie też trzecia część pociągowej serii horrorów? Wszystko zależy od tego, jak sprawdzi się nadchodząca “dwójka”. O oficjalnej dystrybucji cyklu w Polsce nic na razie nie wiadomo.

Previous Article
Bella Thorne

Bella Thorne oskarża reżysera castingu: była "seksualizowana" jako 10-latka

Next Article
Ruggero Deodato nie żyje

Ruggero Deodato nie żyje. Zmarł twórca kultowego "Cannibal Holocaust"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share