Zwiastun: horror stalk n’ slash “Terror Train 2” z premierą w sylwestra

Terror Train 2 Zwiastun
Terror Train 2 Zwiastun filmu / Foto: Tubi – kanał na YouTubie

Zwiastun horroru “Terror Train 2” wjechał na YouTube’a. Część pierwsza serii z gatunku stalk n’ slash okazała się zaskakującym sukcesem dla platformy streamingowej Tubi i szybko podjęto decyzję o dokręceniu sequela. “Dokręcić” to słowo-klucz – projekt powstał bowiem w ekspresowym trybie zaledwie kilku miesięcy. Czy taka kontynuacja może się udać? Widzowie w USA przekonają się w wieczór sylwestrowy.

Terror Train 2 Zwiastun horroru z Timem Rozonem

Zwiastun “Terror Train 2” to trochę powtórka z rozrywki – fabularnie sequel niewiele różni się od niedawnej “jedynki”. Znów poznamy grupę młodych ludzi, którzy imprezują bez umiaru w rozpędzonym pociągu, a co jakiś czas giną z rąk zamaskowanego szaleńca. Tym razem rzecz dzieje się w ciągu imprezy sylwestrowej – stąd też data premiery w Stanach Zjednoczonych: 31 grudnia 2022. Jeśli kończyć rok, to z niskobudżetowym, streamingowym slasherem? Z takiego założenia wychodzą twórcy: reżyser Philippe Gagnon oraz scenarzyści, Aaron Martin i Ian Carpenter.

Czytaj też: Zwiastun horroru “M3GAN” od wytwórni Blumhouse – zabójcza lalka na miarę Chucky’ego

Aktorka Robyn Alomar powraca w sequelu jako Alana, która przetrwała rzeź z poprzedniego filmu. Akcja “Terror Train 2” ma toczyć się rok później. Alana postanawia wziąć udział w kolejnej “imprezowej przejażdżce” – tym razem organizowanej nie z okazji halloween, a Sylwestra. W ten sposób chce uporać się z traumą sprzed kilkunastu miesięcy. W wyprawie towarzyszy jej “Magik” (Tim Rozon), który również był bohaterem “jedynki”.

Pierwszy “Terror Train” zadebiutował na szczycie listy najchętniej oglądanych produkcji Tubi w październiku tego roku. Twórcom opłaciła się premiera zaplanowana tuż przed świętem halloween. Dokładne wyniki streamingowe nie są znane, ale amerykański serwis VOD zapewnia, że “Terror Train” to jeden z większych sukcesów w jego dorobku. Czy powstanie też trzecia część pociągowej serii horrorów? Wszystko zależy od tego, jak sprawdzi się nadchodząca “dwójka”. O oficjalnej dystrybucji cyklu w Polsce nic na razie nie wiadomo.

Previous Article
Bella Thorne

Bella Thorne oskarża reżysera castingu: była "seksualizowana" jako 10-latka

Next Article
Ruggero Deodato nie żyje

Ruggero Deodato nie żyje. Zmarł twórca kultowego "Cannibal Holocaust"

Related Posts
Total
0
Share