Bautista i Groff w zwiastunie thrillera “Pukając do drzwi”

Pukając do drzwi Zwiastun
Pukając do drzwi Zwiastun filmu / Foto: Universal Pict.

“Knock at the Cabin” nadchodzi wielkimi krokami. Universal prezentuje nowy zwiastun swojego przyszłego thrillera w reżyserii legendarnego M. Nighta Shyamalana – twórcy między innymi “Szóstego zmysłu”, “Znaków” i “Osady”. Dreszczowiec opowie o parze mężczyzn, którzy terroryzowani są w domku na odludziu. Polski tytuł to: “Pukając do drzwi”.

Pukając do drzwi Zwiastun nowego widowiska od M. Nighta Shyamalana

Thriller Shyamalana ma światową premierę wyznaczoną na 2 lutego 2023 roku oraz polską przypadającą na 3 lutego. “Pukając do drzwi” to dreszczowiec typu home invasionJonathan Groff i Ben Aldridge pojawiają się w filmie jako małżeństwo – Andrew i Eric. Panowie spędzają urlop w domku w lesie wspólnie ze swoją córeczką Wen (Kristen Cui). Pewnego dnia u progu ich drzwi zjawiają się czterej nieznajomi. Nie mają pokojowych zamiarów; bredzą coś o końcu świata. Ich zdaniem apokalipsę powstrzyma jedynie olbrzymie poświęcenie ze strony rodziny…

Dzieło bazuje na książce “Chata na krańcu świata” autorstwa Paula G. Tremblaya. Powieść została uhonorowana Nagrodą im. Brama Stokera. Adaptacji literackiego oryginału dokonali Michael Sherman, Steve Desmond oraz sam Shyamalan.

Aldridge pozostaje najbardziej znany z ról w serialach “Fleabag” oraz “Pennyworth”, a Groff – z seriali “Spojrzenia” i “Glee”. Niedawno widzieliśmy go także w filmie science-fiction “Matrix Zmartwychwstania” u boku Keanu Reevesa. Rolę jednego z oprawców zagrał Dave Bautista – obecnie możemy go oglądać w hicie Netfliksa “Glass Onion: Film z serii ‘Na noże'”.

W pozostałych rolach występują: Rupert Grint (seria “Harry Potter”), Nikki Amuka-Bird (“Jupiter: Intronizacja”), William Ragsdale (“Postrach nocy”), Abby Quinn (“Zadzwoń do Saula”), Satomi Hofmann, McKenna Kerrigan, Scott Vogel i David Cirino Jr. Amuka-Bird zagrała w ostatnim przeboju Shyamalana – thrillerze “Old”.

M. Night Shyamalan znany jest jako mistrz filmowych niespodzianek i zaskakujących zakończeń. 51-latek ma na koncie dwie nominacje do Oscara – obie za “Szósty zmysł”, za reżyserię i scenariusz.

Previous Article
Paradox Effect Olga Kurylenko

Keitel i Kurylenko gwiazdami mafijnego thrillera "Paradox Effect"

Next Article
Iron Fist Finn Jones

Finn Jones wyjaśnia, dlaczego Netflix anulował serial "Iron Fist"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share