Jonathan Groff i Lea Michele ponownie spotkają się na ekranie. Wyjątkowy projekt z gwiazdami “Glee”

Jonathan Groff i Lea Michele
Jonathan Groff i Lea Michele wystąpili w nowym dokumencie HBO / Foto Prime: Kanał “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” na YouTubie

W kultowym serialowym musicalu “Glee” grali parę, a w życiu prywatnym pozostają najlepszymi przyjaciółmi. Jonathan Groff i Lea Michele ponownie spotkali się przed kamerą, tym razem biorąc udział w wyjątkowym projekcie HBO.

Jonathan Groff i Lea Michele gwiazdami nowego dokumentu HBO

Choć na reunion “Glee” musimy jeszcze trochę poczekać (wydaje się nieunikniony!), już wkrótce dojdzie do ponownego spotkania Rachel Berry i Jesse’ego St. Jamesa. Tak jakby… Studio HBO Documentary Films szykuje swój nowy projekt, który będzie hołdował legendarnemu musicalowi rockowemu, “Przebudzeniu wiosny”. W revivalu broadwayowskim z 2006 roku grali właśnie Jonathan Groff i Lea Michele, których zobaczymy też w dokumencie.

“Przebudzenie wiosny” okazało się wielkim przebojem w swoim wydaniu sprzed szesnastu lat. Musical nagrodzono prestiżową nagrodą Tony. Program specjalny “Spring Awakening: Those You’ve Known” wyreżyserował Michael John Warren, a wystąpili w nim między innymi Michele, Groff i inni członkowie obsady teatralnej – John Gallagher Jr. (“Głębia strachu”), Krysta Rodriguez (“Halston”) czy Skylar Astin. Ostatni z wymienionych jest najbardziej znany z serii “Pitch Perfect”, a gościnnie pojawił się także we wspomnianym “Glee”, jako lider zespołu wokalnego, Jean Baptiste.

Film “Those You’ve Known” ma formę i dokumentu, i filmu koncertowego. Złożą się na niego występy muzyczne, archiwalne materiały z Broadwayu, wywiady z obsadą. Premiera na platformie HBO Max w USA odbędzie się 3 maja; możliwe, że projekt ukaże się także w Polsce.

W pracach przy “Those You’ve Known” udział wzięli też reżyser teatralny Michael Mayer, twórca tekstów piosenek Steven Sater, kompozytor Duncan Sheik, aktorzy Lilli Cooper i Gideon Glick czy producenci Ira Pittelman i Tom Hulce.

Previous Article
Rozdzielenie Sezon 2

Powstanie 2. sezon serialu "Rozdzielenie" z Christopherem Walkenem

Next Article
Locke & Key Sezon 3

Netflix: 3. sezon serialu "Locke & Key" będzie tym ostatnim

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share