Keitel i Kurylenko gwiazdami mafijnego thrillera “Paradox Effect”

Paradox Effect Olga Kurylenko
Paradox Effect Olga Kurylenko w obsadzie thrillera akcji / Foto: Wikimedia Commons; IMDb

Harvey Keitel (“Irlandczyk”) i Olga Kurylenko (“High Heat”) podpisali kontrakty na występ w filmie “Paradox Effect”. Będzie to thriller sensacyjny o nietypowej parze, która próbuje uwolnić swoich bliskich z rąk szalonego bossa mafijnego.

Paradox Effect Olga Kurylenko i Harvey Keitel w thrillerze mafijnym

Olga Kurylenko wcieli się w filmie w niewinną kobietę, która zmuszona jest do konfrontacji z lordem narkotykowym (tego gra Harvey Keitel). Niebezpieczny kryminalista porwał bowiem jej córeczkę i przetrzymuje ją dla okupu. Bohaterka nawiązuje współpracę ze skorumpowanym agentem Interpolu, który ma podobny problem – jego syn też przetrzymywany jest przez szaleńca. Duet postanawia okraść grupę gangsterów – tylko w ten sposób zbiorą pieniądze na wpłatę.

Scenariusz filmu przygotowali wspólnie Samuel Bartlett, Andrea Iervolino i Ferdinando Dell’Omo. Prawdopodobnie będzie to koprodukcja włosko-amerykańska; zdjęcia mają ruszyć w styczniu właśnie we Włoszech. Bartlett pracował niedawno przy podobnym przedsięwzięciu – thrillerze akcji “Uwikłana” z udziałem Ruby Rose i Morgana Freemana.

Scott Weintrob został wytypowany na reżysera “Paradox Effect”. Filmografię Weintroba zasilają takie tytuły jak “Innowacyjne domy” czy “MegaDrive”. Wśród producentów filmu znajdują się Richard Salvatore, Bret Saxon, Jeff Bowler i Danielle Malon.

Keitel był nominowany do Oscara i Złotego Globu za rolę drugoplanową w “Bugsy’m”. W jego dorobku znajdują się tak znamienite tytuły jak “Thelma i Louise”, “Zły porucznik”, “Wściekłe psy”, “Pulp Fiction” czy “Fortepian”. Kurylenko zagrała między innymi w “007 Quantum of Solace” u boku Daniela Craiga, a także w “Niepamięci”, “Hitmanie” czy “7 psychopatach”.

Previous Article
Michele Morrone i Megan Fox

Znany z "365 dni" Michele Morrone zagra w thrillerze z Megan Fox

Next Article
Pukając do drzwi Zwiastun

Bautista i Groff w zwiastunie thrillera "Pukając do drzwi"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share