Wieści obsadowe: Norman Reedus w “Ballerinie”, nowi aktorzy w “Pile 10”

Ballerina obsada
Wieści obsadowe: Ballerina; Piła 10 / Foto: Wikimedia Comm.

Dwa filmy, które wciąż znajdują się na etapie kompletowania obsady, to “Piła 10” oraz “Ballerina” (spin-off serii “John Wick”). Załogę aktorską obu tych projektów zasiliły kolejne znane nazwiska. Jacy aktorzy pojawią się w filmach?

Wieści obsadowe: Ballerina, Piła 10

“Ballerina” jest spin-offem serii o Johnie Wicku. Cykl z gatunku akcji, w którym rolę tytułową gra Keanu Reeves, zarobił dotychczas 587 mln dolarów na całym świecie – a na tym nie koniec, bo czwarta jego odsłona ukaże się na dużych ekranach w marcu 2023 roku. Zapowiedziano też realizację “piątki”. Reeves powtórzy kreację Wicka w “Ballerinie”, lecz na ten tytuł będziemy musieli trochę zaczekać. Obraz znajduje się na etapie produkcji; materiały są kręcone w Czechach począwszy od listopada.

Do obsady filmu dołączył Norman Reedus – najbardziej kojarzony jako Daryl Dixon z serialu “The Walking Dead” (“Żywe trupy”). Erica Lee, która jest jedną z producentek widowiska, powiedziała: “Jesteśmy wielkimi fanami Normana i jesteśmy też pewni, że fani będą podekscytowani z powodu jego dołączenia do naszej serii. Będzie on znakomitym dodatkiem dla naszej obsady.”

Nie wiadomo, jaką rolę zagra w “Ballerinie” Reedus. Poza nim i Reevesem w filmie pojawią się: Ana de Armas, Ian McShane (jako Winston Scott), Lance Reddick, Anjelica Huston oraz Catalina Sandino Moreno. De Armas wcieli się w balerinę o imieniu Rooney, która jest jednocześnie młodą płatną zabójczynią, szukającą zemsty na ludziach odpowiedzialnych za śmierć jej rodziny.

Z kolei do obsady “Piły 10” (tytuł oryg. “Saw 10”) dołączyło czterech nowych aktorów. Są to: Paulette Hernandez (“Zemsta pięciu sióstr”), Joshua Okamoto (“Narcos: Meksyk”), Renata Vaca (“Dale Gas”) oraz Octavio Hinojosa (“Pobaw się ze mną”). Zasilają oni ekipę, na którą składają się już Tobin Bell, Shawnee Smith, Michael Beach, Steven Brand oraz Synnøve Macody Lund.

Bell powróci w swojej ikonicznej roli Jigsawa alias Johna Kramera (zapewne w scenach retrospekcji), a Smith ma powtórzyć rolę Amandy Young. “Piła 10” ukaże się w kinach pod koniec października przyszłego roku. Reżyseruje Kevin Greutert, który związany jest z serią od jej początków (był między innymi montażystą kultowej części pierwszej).

Previous Article
Sexify Sezon 2 Zwiastun

2. sezon "Sexify" - zwiastun, data premiery, opis fabuły

Next Article
Martwe zło 4 Nowe zdjęcie

Lewitujący demon i złowróżbny las: nowe zdjęcie z "Martwego zła 4"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share