Shawnee Smith powróci jako Amanda Young w “Pile 10”?

Shawnee Smith
Shawnee Smith powróci do serii “Piła”? / Foto: Lionsgate, Twisted Pict.

Shawnee Smith prawdopodobnie powróci do serii “Piła” (“Saw”). Wiadomo, że Tobin Bell ponownie zagra swoją najbardziej ikoniczną rolę – wcieli się w legendarnego złoczyńcę Johna “Jigsawa” Kramera w horrorze “Saw 10”. Teraz portal “Deadline Hollywood” sugeruje, że Smith także otrzymała propozycję współpracy.

Shawnee Smith ponownie w roli Amandy Young?

Shawnee Smith pojawiła się już w pierwszej “Pile” z 2004 roku, z początku przedstawiona jako jedna z ofiar Kramera. Później aktorka powtórzyła rolę Amandy Young jeszcze w trzech częściach serii, ostatni raz “Pile VI” z 2009 roku. Nie oznacza to, że przestała grać w kinie grozy – pojawiła się choćby w “The Grudge – Klątwie 3” z Beau Mirchoffem.

Na razie nie ujawniono jeszcze, w jaki sposób postacie jak Amanda czy Jigsaw mają zostać wplecione w fabułę “Piły 10”. Drugi z bohaterów pojawi się na pewno w scenach retrospekcji – co ujawniły niedawne zdjęcia z planu filmowego, jakie wyciekły do sieci. Sequel znajduje się na etapie produkcji. “Deadline” podaje też inne nazwiska aktorów. W filmie grają Steven Brand (“The Sandman”), Michael Beach (“Dahmer – Potwór”) i Synnøve Macody Lund (“Łowcy głów”).

Film ukaże się na ekranach kin 27 października 2023 roku. Scenariusz przygotowali Josh Stolberg i Peter Goldfinger. Reżyseruje Kevin Greutert, twórca “Piły VI” (2009), “Piły 3D” (2010), “Klątwy Jessabelle” (2014) i “Mrocznych wizji” (2015). Dystrybucją kontynuacji zajmie się studio Lionsgate.

Shawnee Smith pojawiła się ostatnio w świątecznym komediodramacie “Christmas vs. The Walters” z udziałem Bruce’a Derna, Chrisa Elliotta i Deana Wintersa.

Zobaczcie ikoniczną scenę z udziałem Smith z pierwszej “Piły” (2004).

Previous Article
Luca Guadagnino i Daniel Craig

Daniel Craig w roli queerowej w nowym projekcie Luki Guadagnino

Next Article
The Price of Glee

Zobacz zwiastun dokumentu poświęconego kultowemu "Glee"

Related Posts
Total
0
Share