Shawnee Smith powróci jako Amanda Young w “Pile 10”?

Shawnee Smith
Shawnee Smith powróci do serii “Piła”? / Foto: Lionsgate, Twisted Pict.

Shawnee Smith prawdopodobnie powróci do serii “Piła” (“Saw”). Wiadomo, że Tobin Bell ponownie zagra swoją najbardziej ikoniczną rolę – wcieli się w legendarnego złoczyńcę Johna “Jigsawa” Kramera w horrorze “Saw 10”. Teraz portal “Deadline Hollywood” sugeruje, że Smith także otrzymała propozycję współpracy.

Shawnee Smith ponownie w roli Amandy Young?

Shawnee Smith pojawiła się już w pierwszej “Pile” z 2004 roku, z początku przedstawiona jako jedna z ofiar Kramera. Później aktorka powtórzyła rolę Amandy Young jeszcze w trzech częściach serii, ostatni raz “Pile VI” z 2009 roku. Nie oznacza to, że przestała grać w kinie grozy – pojawiła się choćby w “The Grudge – Klątwie 3” z Beau Mirchoffem.

Na razie nie ujawniono jeszcze, w jaki sposób postacie jak Amanda czy Jigsaw mają zostać wplecione w fabułę “Piły 10”. Drugi z bohaterów pojawi się na pewno w scenach retrospekcji – co ujawniły niedawne zdjęcia z planu filmowego, jakie wyciekły do sieci. Sequel znajduje się na etapie produkcji. “Deadline” podaje też inne nazwiska aktorów. W filmie grają Steven Brand (“The Sandman”), Michael Beach (“Dahmer – Potwór”) i Synnøve Macody Lund (“Łowcy głów”).

Film ukaże się na ekranach kin 27 października 2023 roku. Scenariusz przygotowali Josh Stolberg i Peter Goldfinger. Reżyseruje Kevin Greutert, twórca “Piły VI” (2009), “Piły 3D” (2010), “Klątwy Jessabelle” (2014) i “Mrocznych wizji” (2015). Dystrybucją kontynuacji zajmie się studio Lionsgate.

Shawnee Smith pojawiła się ostatnio w świątecznym komediodramacie “Christmas vs. The Walters” z udziałem Bruce’a Derna, Chrisa Elliotta i Deana Wintersa.

Zobaczcie ikoniczną scenę z udziałem Smith z pierwszej “Piły” (2004).

Previous Article
Luca Guadagnino i Daniel Craig

Daniel Craig w roli queerowej w nowym projekcie Luki Guadagnino

Next Article
The Price of Glee

Zobacz zwiastun dokumentu poświęconego kultowemu "Glee"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share