Taylor Swift wyreżyseruje swój pierwszy film pełnometrażowy

Taylor Swift debiutuje jako reżyserka
Taylor Swift debiutuje jako reżyserka / Foto: Wikimedia Comm.

Taylor Swift zadebiutuje na stanowisku reżyserskim, kręcąc swój pierwszy fabularny pełny metraż. Niezwykle popularna piosenkarka muzyki pop napisała swój scenariusz, na podstawie którego realizowane będzie przedsięwzięcie. Film powstanie dzięki wytwórni Searchlight Pictures, która stworzyła m.in. “Jojo Rabbit”, “Faworytę” i “Kształt wody”.

Taylor Swift debiutuje jako reżyserka filmu pełnometrażowego

Prezesi studia Searchlight, David Greenbaum i Matthew Greenfield, nie szczędzą Taylor Swift słów pochwał: “Jest ona talentem, jaki spotyka się raz na całe pokolenie. To niezwykła artystka i scenarzystka. To dla nas przywilej, że nawiążemy z nią współpracę, gdy zaczyna swoją podróż w świecie kina.”

Warto zaznaczyć, że Swift szykuje się do reżyserii swojego pierwszego filmu pełnometrażowego, a na koncie ma też krótki metraż: romantyczny, 14-minutowy dramat “All Too Well: The Short Film”, w którym zagrali Sadie Sink i Dylan O’Brien. Projekt zebrał kilka ważnych statuetek, m.in. MTV Video Music Awards.

W tej chwili szczegóły dotyczące pełnometrażowego przedsięwzięcia od Swift są jeszcze nieznane. Nie jest znany nawet oficjalny tytuł, nie wybrano aktorów. Zwraca jednak uwagę fakt, że projekt powstanie dzięki prestiżowej wytwórni, jaką jest Searchlight.

Taylor Swift jako aktorka pojawiła się między innymi w “Amsterdamie” wraz z Christianem Bale’em i Margot Robbie, w musicalu “Koty” czy w dramacie science-fiction “Dawca pamięci” Phillipa Noyce’a. Podłożyła też głos w animacji “Lorax”. Jako piosenkarka Swift sprzedała ponad 200 mln egzemplarzy swojej muzyki i ma na koncie jedenaście nagród Grammy. Do jej hitów należą “Shake It Off”, “You Need to Calm Down” i “Lover”.

Previous Article
Joker: Folie à deux

Joaquin Phoenix na pierwszym zdjęciu z "Jokera 2". Wystartowały zdjęcia

Next Article
Green Lantern 2 nie powstanie

James Gunn stanowczo zaprzecza: "Green Lantern 2" nie powstanie

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share