“Ślub doskonały” – zapowiedź filmu z Grabowskim i Delągiem

Ślub doskonały Zwiastun
Ślub doskonały Zwiastun-zapowiedź / Foto: Kino Świat

W sieci pojawiła się zapowiedź wideo filmu “Ślub doskonały” w reżyserii Nicka Morana. Polska komedia może pochwalić się mocną obsadą: grają w niej takie gwiazdy jak Andrzej Grabowski, Paweł Deląg, Adam Woronowicz czy Filip Chajzer. Film w kinach już na początku przyszłego roku.

Ślub doskonały Zwiastun filmowej komedii z Grabowskim i Delągiem

Opis fabuły filmu:

— Ten ślub nie zapowiadał się najlepiej już od samego początku. Panna młoda jest w ciąży, a jej zaborcza mamusia nie chce słyszeć o prawdziwym ojcu dziecka. Pan młody w zasadzie nie zna swojej przyszłej żony, a do ożenku został zmuszony wymownym szantażem przez przyszłą teściową. Gdy nastaje dzień ślubu, rusza lawina zdarzeń. Pan młody budzi się w apartamencie dla nowożeńców z gigantycznym bólem głowy po hucznym wieczorze kawalerskim, u boku nieznajomej kobiety. Do drzwi rozlega się pukanie, trzeba działać szybko i ukryć kochankę w łazience. Całe szczęście to tylko drużba. Niestety chwilę później do tego samego pomieszczenia wpada przyszła panna młoda wraz ze swoją mamusią.

Jeżeli obaj panowie chcą wyjść cało z tej niewygodnej sytuacji – muszą szybko wymyślić alternatywną wersję wydarzeń. To jednak tylko pogarsza sprawę, bo z każdego kolejnego kłamstwa wpadają w następne. Wkrótce okaże się, że tu każdy ma coś do ukrycia. Ten dzień zaczyna niebezpiecznie zapowiadać się jak największa katastrofa w życiu przyszłej teściowej, teścia, świadka, wedding planerki i wszystkich dookoła. Opresja w jakiej się znaleźli i wyjście z niej cało, wydawać się będzie niemożliwą woltą. A nawet jeśli im się uda, będzie to tylko sekunda ciszy przed burzą i preludium do tego, co jeszcze ich czeka. Jedno wydaje się pewne: o tym ślubie jeszcze długo będzie się mówić. Tylko pytanie… czy tak, jak chciała mamusia? (źródło: Kino Świat)

Co ciekawe reżyserem polskiej komedii jest Brytyjczyk – Nick Moran. W przeszłości nakręcił on między innymi film “Creation Stories” z udziałem Ewena Bremnera, a jako aktor pojawił się chociażby w paru odsłonach serii “Harry Potter” oraz w kryminale “Porachunki” Guya Ritchie’ego. Film wejdzie na ekrany kin już 13 stycznia 2023 roku.

Jednym z producentów komedii “Ślub doskonały” jest Wojciech Pałys – współtwórca hitowego “Mayday”. Scenariusz napisała we współpracy z Pałysem i Moranem Hanna Węsierska – współautorka kultowych “Lejdis”.

Obsadę “Ślubu doskonałego” zasilają: Ewa Kasprzyk, Adam Woronowicz, Andrzej Grabowski, Paweł Deląg, Aleksandra Adamska, Magdalena Lamparska, Aleksandra Popławska, Krzysztof Stelmaszyk, Piotr Głowacki, Krzysztof Czeczot, Otar Saralidze, Tomasz Oświeciński oraz Filip Chajzer.

Źródło: Kino Świat – materiały nadesłane

Previous Article
Heaven in Hell Zwiastun

"Heaven in Hell" - nowy, gorący zwiastun filmu z Simone'em Susinną

Next Article
Wielka ucieczka Zwiastun

"Wielka ucieczka" - zwiastun filmu z gwiazdą "Gry o tron", Johnem Bradleyem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share