“Heaven in Hell” – nowy, gorący zwiastun filmu z Simone’em Susinną

Heaven in Hell Zwiastun
Heaven in Hell Zwiastun filmu / Foto: Monolith, Ekipa

“Heaven in Hell” to prawdopodobnie najgoręcej wyczekiwany polski film nadchodzących miesięcy. Dobór słów nie jest przypadkowy – fanki Simone’a Susinny z upragnieniem czekają na premierę tej pozycji. Dziś w sieci zadebiutował oficjalny zwiastun filmu “Heaven in Hell”. Będzie się działo.

Heaven in Hell Zwiastun gorącego filmu z Simone’em Susinną

Opis fabuły filmu:

— Olgę (Magdalena Boczarska) i Maksa (Simone Susinna) dzieli 15 lat różnicy. Ona kobieta sukcesu o ugruntowanej pozycji, matka dorosłej córki, on przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i żyjący chwilą. Zdawać by się mogło, że te dwa odmienne światy nigdy się nie spotkają, a jednak los postawił ich sobie na drodze. Olga nie potrafi poradzić sobie z mieszanką sprzecznych uczuć, które nią targają: poczuciem odpowiedzialności, wstydu, namiętności i tęsknoty za czymś, czego do tej pory nie doświadczyła. Natomiast Maks uświadamia sobie, że życie z dnia na dzień już mu nie odpowiada, a kobieta, którą spotkał jest miłością jego życia. Kiedy skrywane tajemnice wyjdą na jaw, jeszcze bardziej skomplikują życie kochanków… (źródło: Monolith Films)

W obsadzie, poza Boczarską i Susinną, znajdują się także: niesławny ostatnimi czasy Sebastian Fabijański, Janusz Chabior, Katarzyna Kwiatkowska, Katarzyna Sawczuk, Monika Fronczek i Borys Jaźnicki.

Film miał zaliczyć swoją premierę w kinach już listopadem tego roku, ale data została zmieniona. Obecnie wiadomo, że “Heaven in Hell” wyląduje na dużych ekranach tuż przed świętem zakochanych – 10 lutego 2023 roku. Film wyreżyserował Tomasz Mandes, twórca bijących rekordy popularności “365 dni”.

Poprzednie zwiastuny “Heaven in Hell” doczekały się ponad 15 mln wyświetleń w sieci. Wygląda na to, że film z Boczarską i Susinną będzie jednym z hitów kinowych początku nadchodzącego roku. Warto zaznaczyć, że Susinna aktorsko debiutował jako Nacho w tegorocznym romansie “365 dni: Ten dzień”. Model włoskiego pochodzenia ma w Polsce już całkiem pokaźną grupę wiernych fanek. Na pewno pójdą one na sale kinowe, by obejrzeć Susinnę w jego nowej produkcji.

Źródło: Monolith Films – materiały nadesłane

Previous Article
Cocaine Bear Zwiastun

"Cocaine Bear": zobacz zwiastun filmu survivalowego o naćpanym niedźwiedziu

Next Article
Ślub doskonały Zwiastun

"Ślub doskonały" - zapowiedź filmu z Grabowskim i Delągiem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share