“Heaven in Hell” – nowy, gorący zwiastun filmu z Simone’em Susinną

Heaven in Hell Zwiastun
Heaven in Hell Zwiastun filmu / Foto: Monolith, Ekipa

“Heaven in Hell” to prawdopodobnie najgoręcej wyczekiwany polski film nadchodzących miesięcy. Dobór słów nie jest przypadkowy – fanki Simone’a Susinny z upragnieniem czekają na premierę tej pozycji. Dziś w sieci zadebiutował oficjalny zwiastun filmu “Heaven in Hell”. Będzie się działo.

Heaven in Hell Zwiastun gorącego filmu z Simone’em Susinną

Opis fabuły filmu:

— Olgę (Magdalena Boczarska) i Maksa (Simone Susinna) dzieli 15 lat różnicy. Ona kobieta sukcesu o ugruntowanej pozycji, matka dorosłej córki, on przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i żyjący chwilą. Zdawać by się mogło, że te dwa odmienne światy nigdy się nie spotkają, a jednak los postawił ich sobie na drodze. Olga nie potrafi poradzić sobie z mieszanką sprzecznych uczuć, które nią targają: poczuciem odpowiedzialności, wstydu, namiętności i tęsknoty za czymś, czego do tej pory nie doświadczyła. Natomiast Maks uświadamia sobie, że życie z dnia na dzień już mu nie odpowiada, a kobieta, którą spotkał jest miłością jego życia. Kiedy skrywane tajemnice wyjdą na jaw, jeszcze bardziej skomplikują życie kochanków… (źródło: Monolith Films)

W obsadzie, poza Boczarską i Susinną, znajdują się także: niesławny ostatnimi czasy Sebastian Fabijański, Janusz Chabior, Katarzyna Kwiatkowska, Katarzyna Sawczuk, Monika Fronczek i Borys Jaźnicki.

Film miał zaliczyć swoją premierę w kinach już listopadem tego roku, ale data została zmieniona. Obecnie wiadomo, że “Heaven in Hell” wyląduje na dużych ekranach tuż przed świętem zakochanych – 10 lutego 2023 roku. Film wyreżyserował Tomasz Mandes, twórca bijących rekordy popularności “365 dni”.

Poprzednie zwiastuny “Heaven in Hell” doczekały się ponad 15 mln wyświetleń w sieci. Wygląda na to, że film z Boczarską i Susinną będzie jednym z hitów kinowych początku nadchodzącego roku. Warto zaznaczyć, że Susinna aktorsko debiutował jako Nacho w tegorocznym romansie “365 dni: Ten dzień”. Model włoskiego pochodzenia ma w Polsce już całkiem pokaźną grupę wiernych fanek. Na pewno pójdą one na sale kinowe, by obejrzeć Susinnę w jego nowej produkcji.

Źródło: Monolith Films – materiały nadesłane

Previous Article
Cocaine Bear Zwiastun

"Cocaine Bear": zobacz zwiastun filmu survivalowego o naćpanym niedźwiedziu

Next Article
Ślub doskonały Zwiastun

"Ślub doskonały" - zapowiedź filmu z Grabowskim i Delągiem

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share