Twórcy “Krzyku” przygotują reboot “Ucieczki z Nowego Jorku”

Ucieczka z Nowego Jorku Reboot
Ucieczka z Nowego Jorku Reboot coraz bliżej / Foto: AVCO Embassy

Snake Plissken znów chwyci za broń palną i stanie do walki z kryminalistami. Portale filmowe donoszą, że w Hollywood rozpoczęto rozmowy na temat reboota kultowego akcyjniaka “Ucieczka z Nowego Jorku”. W oryginale rolę przodującą grał niezapomniany Kurt Russell. Kto będzie Snake’iem w nowej wersji tej historii?

Ucieczka z Nowego Jorku Reboot filmu w przygotowaniu

Reboot “Ucieczki…” powstanie dzięki wytwórni 20th Century Studios. Reżyserią dzieła zajmie się ekipa Radio Silence – na ten coraz bardziej znany filmowy zespół składają się Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett i Chad Villella. Indywidualnie czy w duetach panowie stworzyli między innymi horrory “V/H/S”, “Southbound” i “Zabawa w pochowanego”. Ostatnio Bettinelli-Olpin oraz Gillett nakręcili też “Krzyk” z Jenną Ortegą, który okazał się hitem kinowym i zebrał pozytywne recenzje.

Na razie nie wiadomo, kto zagra nowego Snake’a Plisskena. Sam projekt w ogóle znajduje się jeszcze w “powijakach” i nadal poszukiwany jest kandydat na scenarzystę. Członkowie Radio Silence mogą wkroczyć na plan zdjęciowy w każdym momencie – zakończyli już bowiem pracę przy nowej, szóstej już części serii “Scream”.

Producentami filmu będą członkowie Radio Silence, Andrew Rona i Alex Heineman. Z kolei stanowisko producenta wykonawczego ma objąć John Carpenter, czyli twórca oryginału z 1981 roku.

Oryginalna “Ucieczka z Nowego Jorku” działa się w 1997 roku, w świecie, gdzie przestępczość wzrosła o czterysta procent. Gdy podczas awaryjnego lądowania helikopterem prezydent USA zostaje porwany przez osadzonych z najgroźniejszego więzienia w kraju, Snake Plissken zostaje zatrudniony, by go odbić. Były komandos ma do wykonania misję niemożliwą. Czy jej podoła? Zobaczcie jedną ze scen z filmu.

Previous Article
Red Shirt Channing Tatum

Tatum zostanie nowym Jamesem Bondem. Tak jakby...

Next Article
The Old Way Zwiastun

"The Old Way" - zwiastun westernu z Nicolasem Cage'em

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share