Disney przygotuje “Pamiętnik księżniczki 3”. Wróci Anne Hathaway?

Pamiętnik księżniczki 3
Pamiętnik księżniczki 3 – ruszyły prace nad filmem / Foto: Disney, Buena Vista Pictures Distribution

Disney powróci do królestwa Genovia. Wytwórnia zapowiedziała, że planuje realizację projektu “The Princess Diaries 3” – trzecią część serii “Pamiętniki księżniczki”. Jej gwiazdą była Anne Hathaway, dzisiejsza laureatka Oscara (nominowana też do tej nagrody). Czy 40-latka powróci w roli Mii Thermopolis?

Pamiętnik księżniczki 3 Ruszyły prace nad sequelem

Wiadomo, że scenariusz “Pamiętnika księżniczki 3” przygotuje Aadrita Mukerji. Do tej pory pracowała ona przy serialach: “Supergirl”, “Skorpionie” czy hicie Amazon Prime Video – “Reacher”. Największe zainteresowanie wzbudza, oczywiście, Anne Hathaway, która dzięki dwóm poprzednim odsłonom zyskała status międzynarodowej supergwiazdy. Powrót Hathaway jest spodziewany, ale Disney jeszcze oficjalnie go nie potwierdził.

Tak czy inaczej Anne Hathaway już jakiś czas temu informowała, że chciałaby wystąpić w trzeciej części “Pamiętników”, najlepiej ze swoją ekranową babcią, Julie Andrews (87 lat), która wcielała się w królową Clarisse Renaldi. W rozmowie z “Entertainment Tonight” Hathaway powiedziała: “Naprawdę bym tego chciała, liczę na to”.

Fabuła “Pamiętników księżniczki 3” jest obecnie owiana tajemnicą, ale wiemy, że część trzecia miałaby stanowić kontynuację serii, a nie jej reboot. Producentką kontynuacji będzie Debra Martin Chase, która pracowała już przy wcześniejszych odsłonach (a niedawno maczała palce też przy “Agentce McCall”). Melissa Stack (“Inna kobieta”) zajmie stanowisko producentki wykonawczej.

Pierwszy “Pamiętnik księżniczki” opowiadał o nastolatce z Kalifornii, która dowiaduje się, że jej ojciec był następcą tronu w pewnym niewielkim królestwie. Jest ona spadkobierczynią korony. Komedia zarobiła 165 mln dolarów w kinach i była nominowana między innymi do nagród MTV czy Teen Choice. Zagrali w niej również Hector Elizondo, Mandy Moore, Sandra Oh, Robert Schwartzman i Heather Matarazzo. Matarazzo prawdopodobnie wróci w części trzeciej jako Lilly Moscovitz.

Previous Article
Back in Action Glenn Close

Glenn Close u boku Cameron Diaz w komedii "Back in Action"

Next Article
The Apology Zwiastun

"The Apology" - zwiastun świątecznego thrillera z gwiazdą "Breaking Bad"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share