Glenn Close u boku Cameron Diaz w komedii “Back in Action”

Back in Action Glenn Close
Back in Action Glenn Close w obsadzie filmu / Foto: Wikimedia Comm.

Glenn Close (“Łabędzi śpiew”) i Kyle Chandler (“Godzilla vs. Kong”) to dwaj kolejni aktorzy, którzy dołączyli do obsady filmu “Back in Action”. Jak informowaliśmy już jakiś czas temu, będzie to pierwszy projekt z udziałem Cameron Diaz od lat. Diaz powraca do aktorstwa w doborowym towarzystwie – Glenn Close to przecież zdobywczyni trzech Złotych Globów, ośmiokrotnie nominowana do Oscara.

Back in Action Glenn Close w obsadzie komedii z Cameron Diaz

“Back in Action” to komedia sensacyjna, której fabuła trzymana jest na razie w tajemnicy. Wiemy, że projekt kręcony będzie jeszcze w tym roku, choć nie podano żadnych dat. Możliwe, że wystartowały już zdjęcia. Cameron Diaz i Jamie Foxx grają w nim role przodujące; teraz do obsady dołączyli też Kyle Chandler i Glenn Close.

Film reżyseruje Seth Gordon, który pracował też przy scenariuszu. Nakręcił on w przeszłości między innymi komedię “Szefowie wrogowie” oraz odcinki seriali “Atypowy”, “Goldbergowie”, “The Good Doctor”. Producentami “Back in Action” są Gordon oraz Beau Bauman. Jamie Foxx zajmuje stanowisko producenta wykonawczego.

“Back in Action” powstaje dla wytwórni Good One Productions, Exhibit A i Chernin Entertainment. Jego dystrybucją zajmie się gigant streamingowy, Netflix. Na razie nie wiadomo, kogo zagrają Close i Chandler.

W 2017 roku Cameron Diaz ogłosiła, że rezygnuje z aktorstwa. Aż do czerwca 2022 gwiazda wiernie trzymała się swego postanowienia, jednak ostatecznie postanowiła powrócić do showbiznesu. Ostatnim projektem w dorobku 50-letniej Diaz jest komediodramat “Annie”, w którym gwiazda występowała właśnie z Jamie’em Foxxem.

Previous Article
Wieczór kawalerski Polska komedia

Banasiuk i Zawierucha w komedii "Wieczór kawalerski". Są pierwsze zdjęcia

Next Article
Pamiętnik księżniczki 3

Disney przygotuje "Pamiętnik księżniczki 3". Wróci Anne Hathaway?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share