“The Apology” – zwiastun świątecznego thrillera z gwiazdą “Breaking Bad”

The Apology Zwiastun
The Apology Zwiastun thrillera z Anną Gunn / Foto: Shudder, AMC, RLJ Entertainment

Znana z uwielbianego serialu “Breaking Bad” Anna Gunn jest gwiazdą nadchodzącego dreszczowca o tematyce bożonarodzeniowej. Film nosi tytuł “The Apology” i opowiada o mrocznej stronie rodzinnych więzi, a także samych świąt. Premiera w przyszłym miesiącu, zobaczcie oficjalny zwiastun.

The Apology Zwiastun thrillera o tematyce bożonarodzeniowej

O czym opowie thriller “The Apology”? Darlene Hagan (Gunn) jest alkoholiczką, która próbuje zerwać ze szkodliwym nałogiem. Dwanaście lat temu zaginęła jej córka, a teraz kobieta planuje przygotować świąteczną kolację dla swojej rodziny. Pomaga jej w tym przyjaciółka i sąsiadka, Gretchen (Janeane Garofalo). W wigilijny wieczór u progu domu Darlene zjawia się jej dawno niewidziany, były szwagier Jack (Linus Roache). Wizyta jest niezapowiedziana, mężczyzna ma pewien mroczny sekret. To nie będzie przyjemny wieczór. Może nawet doprowadzić do wybuchów przemocy.

Anna Gunn jest, oczywiście, najbardziej znana ze swojej roli w serialu “Breaking Bad”, gdzie wcielała się w kapryśną żonę głównego bohatera – Skyler White. Tę kreację wyróżniono dwiema statuetkami Emmy. Aktorka wystąpiła też w filmach “Równość” i “Czerwony stan” oraz w serialach “Uwikłana”, “Gracepoint”, “Deadwood”.

Linus Roache pojawił się niedawno w melodramacie Amazon Prime Video “Mój policjant”, a Janeane Garofalo jest znana między innymi z serialu Paramount+ “Younger”. W obsadzie “The Apology” znajdują się także Holland Bailey, Esmé McSherry i Zena Leigh Logan. Reżyserką i scenarzystką thrillera jest Alison Locke (“Stupidface”, “Office Girl”).

Film będzie miał swoją amerykańską premierę 16 grudnia 2022, jednocześnie w kinach oraz na VOD (na platforie Shudder). Obecnie nic nie wiadomo na temat dystrybucji w naszym kraju.

Previous Article
Pamiętnik księżniczki 3

Disney przygotuje "Pamiętnik księżniczki 3". Wróci Anne Hathaway?

Next Article
Magic Mike's Last Dance Zwiastun

Tatum i Hayek gorący jak nigdy w zwiastunie "Magic Mike'a 3"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share