“Imperium światła” – zwiastun melodramatu z Colman i Firthem

Imperium światła Zwiastun
Imperium światła Zwiastun / Foto: Searchlight

Studio Searchlight Pictures zaprezentowało w sieci zwiastun nadchodzącego filmu “Imperium światła” (oryg. “Empire of Light”). Będzie to melodramat w reżyserii zdobywcy Oscara, Sama Mendesa. W obsadzie między innymi Colin Firth oraz Olivia Colman.

Imperium światła Zwiastun filmu Sama Mendesa z Olivią Colman

Znana z “The Crown” i “Lobstera” Olivia Colman występuje w filmie jako Hilary – menedżerka kina, która zmaga się z problemami emocjonalnymi. Drugim z bohaterów jest Stephen (Micheal Ward) – nowy pracownik kobiety, który próbuje uciec przed swoim nieszczęśliwym życiem w małym miasteczku. Hilary i Stephen doskonale odnajdują się w swoim towarzystwie, słuchając muzyki, oglądając filmy i odkrywając, że nadają na tych samych falach.

W filmie występują także Colin Firth, Toby Jones, Tom Brooke, Tanya Moodie, Hannah Onslow, Crystal Clarke, Monica Dolan, Sara Stewart, Ron Cook i Justin Edwards. Zobaczcie oficjalny zwiastun “Imperium światła”.

Reżyser filmu, Sam Mendes, ma na koncie takie przeboje jak “American Beauty”, “Skyfall”, “1917”, “Droga do szczęścia” czy “Droga do zatracenia”. Za pierwszy z nich nagrodzono go najbardziej prestiżową statuetką w branży kina – Oscarem.

Światowa premiera “Imperium świateł” miała miejsce we wrześniu podczas Festiwalu w Telluride. 9 grudnia film trafi do kin w USA i Kanadzie, a 3 marca 2023 r. ukaże się w Polsce.

Previous Article
Sylvester Stallone

Schwarzenegger i Stallone byli kiedyś wrogami. Co o ich konflikcie myśli Sly?

Next Article
Constantine 2

"Constantine 2" dużo krwawszy od "jedynki"? Tak sugeruje reżyser

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share