Reżyser biografii Weird Ala nakręci komedię dla studia Sony

Stepdude
Stepdude – nowa komedia od reżysera doskonale przyjętej biografii “Weird Ala” Yankovica / Foto: The Roku Channel, Funny or Die, Tango Entert.

Dopiero co zachwycił widzów swoim filmem biograficznym o “Weird Alu” Yankovicu, a już otrzymał kolejną “robotę” do wykonania. Reżyser Eric Appel nakręci wysokobudżetową komedię “Stepdude” dla wziętego studia Sony Pictures. Co wiemy o projekcie?

Stepdude – nowa komedia od twórcy Weird: The Al Yankovic Story

Szczegóły fabularne “Stepdude” są trzymane w tajemnicy, ale wygląda na to, że twórcy i producenci są nastawieni na przebój kasowy. Studio Sony nadało projektowi status priorytetowy i widzi w nim olbrzymi potencjał. Zdjęcia mają ruszyć w trybie pilnym; wiadomo, że obraz doczeka się szerokiej dystrybucji w kinach.

Choć o filmie niewiele jeszcze wiemy, ponoć będzie on reklamowany sloganem: “Nowa komedia twórcy ‘Weird: The Al Yankovic Story'”. Nic dziwnego – biograficzne dziwowisko od Erica Appela zebrało pozytywne recenzje, chwalone między innymi za szalony scenariusz, parodystyczny ton oraz grę aktorską, zwłaszcza w wykonaniu Daniela Radcliffe’a (grającego Yankovica).

Film miał premierę streamingową na początku listopada, a festiwalową – 8 września, podczas Międzynarodowego Festiwalu w Toronto. Zdobył tam zresztą nagrodę w kategorii Midnight Madness (dosł. “Szaleństwo o Północy”).

Eric Appel nie tylko film “Stepdude” wyreżyseruje, ale jest też autorem scenariusza. Producentami będą Jack Black (“Apollo 10 1/2: Kosmiczne dzieciństwo”) i Matt Tolmach (“Venom”). Appel jest komikiem, który w przeszłości współpracował między innymi z serwisem Funny or Die. “Stepdude” będzie jego drugim filmem pełnometrażowym.

Previous Article
Niezapomniane święta

Lindsay Lohan zaliczyła udany filmowy comeback i numer jeden na Netfliksie

Next Article
Gran Turismo Ruszyły zdjęcia

Ruszyły prace nad filmem "Gran Turismo" z Harbourem i Bloomem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share