Spin-off “Obecności”, “Crooked Man”, jednak nie powstanie. Potwierdza James Wan

Crooked Man
Crooked Man – nowe, niefortunne wieści w sprawie filmu / Foto: instagram.com/creepypuppet

James Wan ma kiepskie wieści dla fanów serii “Obecność” oraz jej spin-offów. Horror “Crooked Man”, który miał być wariacją na temat “The Conjuring 2”, nie powstanie, pomimo wcześniejszych zapowiedzi. Na Instagramie reżysera i producenta filmowego pojawił się rozczarowujący wpis.

Crooked Man nie nastraszy widzów – projekt anulowano

Wan zamieścił na Instagramie post, na który złożyły się zdjęcia z udziałem aktora Javiera Boteta. Sześć lat temu wcielił się on w postać Crooked Mana – zdeformowanego demona – w horrorze “Obecność 2″ i od tego czasu nie opuścił koszmarów sennych wielu fanów serii. Po cichu liczyli oni na powrót Boteta w spin-offie o tej postaci, bo od lat o filmie spekulowano. Niestety, te spekulacje uciął właśnie James Wan, pisząc w mediach społecznościowych:

— Ruchy Javiera (na planie “Obecności 2” – przyp.) były niemal nadnaturalne. Niektórzy uwierzyli, że jego postać powstała w CGI. (…) Niestety, spin-off z tym bohaterem nie powstanie. Nie mam na to wpływu. Może kiedyś się uda.

Post skomentował między innymi aktor Patrick Wilson – odtwórca roli Eda Warrena, badacza zjawisk paranormalnych. Gwiazdor napisał, że dzień, który spędził z Botetem na planie zdjęciowym, był najstraszniejszym w jego życiu.

W “Obecności 2” prawdziwą “królową” demonów była Zakonnica, znana jako Valak. Doczekała się ona zresztą swojego własnego spin-offu z 2018 roku, w którym upiorną rolę główną powtórzyła Bonnie Aarons.

Nawet, jeśli spin-off z udziałem Crooked Mana nie powstanie, fani serii “The Conjuring” i tak nie mają na co narzekać. Obecnie realizowane są dwie odsłony tej dochodowej sagi – “Obecność 4” oraz “Zakonnica 2”. Pierwszy z horrorów nie ma wyznaczonej daty premiery. Drugi ukaże się jesienią 2023 roku.

Previous Article
Longlegs Nicolas Cage

Nicolas Cage i Oz Perkins stworzą "klasyczny" thriller psychologiczny

Next Article
Gears of War Netflix

Adaptacja "Gears of War" na Netfliksie. Powstanie i film, i serial

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share