“Naznaczony 5” – obsada i data premiery. Patrick Wilson reżyserem

Naznaczony 5 Obsada
Naznaczony 5 Obsada, data premiery / Foto: FilmDistrict, Stage 6, Haunted Movies

W ubiegłym miesiącu Sony ogłosiło powstanie nadchodzącego horroru “Naznaczony 5”. Obecnie znajduje się on na etapie przygotowawczym. Właśnie ujawniono członków obsady aktorskiej. Kiedy premiera?

Naznaczony 5 Obsada, data premiery, opis fabuły

Zainteresowanych powinien ucieszyć fakt, że Patrick Wilson powróci w filmie jako Josh Lambert – główny bohater serii. Gwiazdor wystąpił w dwóch pierwszych odsłonach cyklu “Naznaczony”, lecz w “trójce” i “czwórce” już nie (były to bowiem prequele). Mało tego – okazuje się, że 49-latek będzie też reżyserem projektu “Insidious 5”.

Film ukaże się za sprawą Sony Pictures już za mniej niż rok – 7 lipca 2023. Poza Wilsonem w sequelu zagrają też: Rose Byrne jako jego ekranowa ukochana, Renai Lambert, Ty Simpkins jako Dalton Lambert, Peter Dager, Sinclair Daniel oraz Hiam Abbass. Wiadomo, że akcja kontynuacji działaby się dziesięć lat po finale “Naznaczonego 2”. Josh Lambert (Wilson) wyrusza na wschód kraju, bo jego syn Dalton dostał się na prestiżowy, z pozoru idylliczny uniwersytet. Czar szybko pryśnie – okaże się bowiem, że młodego mężczyznę zaczynają nawiedzać demony przeszłości. Te same, które lata temu uczyniły piekło z życia Josha.

Scenariusz filmu przygotował Scott Teems – autor fabuły do slashera “Halloween zabija”. “Naznaczony 5” będzie debiutem reżyserskim Patricka Wilsona. Wilson wyznał, że czuje się “zaszczycony” swoim powrotem do serii, tym razem na stanowisku reżysera. Ponoć w filmie Lambertowie będą musieli “stawić czoła konsekwencjom swoich czynów z przeszłości”. “Reżyserowanie nowej części cyklu sprawia, że zatacza się kółko – dla mnie zarówno profesjonalnie, jak i prywatnie. Jestem wdzięczny, że dostałem kredyt zaufania i będę mógł opowiedzieć nowy rozdział tej przerażającej historii”, dodaje Wilson.

Zdjęcia do sequela ruszają w tym miesiącu. Poprzednia odsłona serii, “Naznaczony: Ostatni klucz”, miała premierę w 2018 roku i zarobiła w kinach 168 mln dolarów.

Previous Article
Gone in the Night Recenzja

„Gone in the Night” – recenzja nowego thrillera z Winoną Ryder

Next Article
Unleashed Dave Bautista

Dave Bautista w filmie Netfliksa o duecie policjant–pies

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share