Znamy datę polskiej premiery filmu “355”. Gwiazdorska obsada: Cruz, Chastain, Nyong’o

355 film premiera
355 – nowy film z Jessicą Chastain / Foto Prime: Universal, Perfect World Pictures, Freckle

Polski dystrybutor, Monolith, ujawnił właśnie datę premiery nadchodzącego filmu szpiegowskiego “355”. Obraz ukaże się w naszym kraju już 14 stycznia 2022 roku i powinien zainteresować fanów agenta 007. W hollywoodzkiej superprodukcji Jessica Chastain i Penélope Cruz pojawiają się jako superagentki na niebezpiecznej misji.

355 Film Premiera już w styczniu

“355” to tytuł wyjątkowego, kobiecego kina akcji, w którym role przodujące grają najlepiej opłacane aktorki showbiznesu. W filmie agentka CIA nawiązuje współpracę z innymi superszpiegami, by odzyskać ściśle tajną broń. Zwerbowane do jej zespołu zostają agentki: brytyjskiego MI6, niemieckiej Służby Wywiadu, kolumbijskiego DNI oraz wywiadu chińskiego.

Rolę główną – pracującą dla CIA Mason “Mace” Brown – zagrała w “355” Jessica Chastain. Pozostałymi szpiegami zostały Lupita Nyong’o, Penélope Cruz, Diane Kruger i Bingbing Fan, a w obsadzie znajdują się ponadto Édgar Ramírez, Sebastian Stan, Jason Wong, Emilio Insolera, John Douglas Thompson i Leo Staar.

Film wyreżyserował Simon Kinberg, nominowany do Oscara za swoją pracę przy “Masjaninie” (2016). Jessica Chastain, która jest też producentką szpiegowskiego widowiska, powiedziała, że w jej rękach powstał film o kobietach i dla kobiet, do tego realizowany przez kobiecą ekipę. Podczas jednego z festiwali Chastain zauważyła, że na plakatach filmów akcji dominują mężczyźni. Uznała, że warto zrealizować żeńską odpowiedź na kino sensacyjne. Zdjęcia do “355” powstawały m.in. w Paryżu, Londynie i Maroku. To propozycja, która powinna przypaść do gustu fanom Jamesa Bonda.

Previous Article
Nicolas Cage zagrał siebie samego

Nicolas Cage zagrał... fikcyjną wersję siebie samego. Pierwsze zdjęcia z filmu

Next Article
Hiszpański romans Zdjęcia

"Hiszpański romans" - nowa komedia Woody'ego Allena. Zdjęcia z filmu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share