Shelley Duvall wraca do aktorstwa po ponad 20 latach

The Forest Hills Shelley Duvall
The Forest Hills Shelley Duvall wraca do aktorstwa / Foto: Warner Bros., The Producer Circle Company

Shelley Duvall wraca do aktorstwa. Gwiazda legendarnego horroru “Lśnienie” oraz filmów Roberta Altmana już od blisko dwudziestu lat nie udziela się w showbiznesie. Teraz dowiadujemy się, że wystąpi w jednej z ról w niezależnym horrorze “The Forest Hills”. Co wiemy o projekcie?

The Forest Hills Shelley Duvall w pierwszej roli filmowej od 20 lat

Ostatnio Shelley Duvall zagrała postać pani detektyw w komedii “Manna from Heaven” z udziałem między innymi Cloris Leachman i Louise Fletcher. Film ukazał się w 2002 roku, później aktorka wycofała się z showbiznesu. Teraz dowiadujemy się, że Duvall będzie gwiazdą horroru “The Forest Hills”, którego reżyserem i scenarzystą jest Scott Goldberg.

Shelley Duvall wystąpi w filmie jako matka zaburzonego emocjonalnie Rico (w tej roli Chiko Mendez). Bohaterem “The Forest Hills” będzie pewien mężczyzna, który doznaje urazu głowy w trakcie wędrówki po górach Catskill i jest prześladowany przez koszmarne wizje. Ma to być horror o tematyce wiłkołaczej.

Poza Duvall i Mendezem w horrorze wystąpią też Edward Furlong – znany między innymi z “Terminatora 2” – oraz ikona kina grozy Dee Wallace. Obsadę zasilają również Debbie Rochon, Robert Leckington, Linda Flores, Sherrie Renea Lewis i Jesse-Lee- Lafferty. Za realizację filmu mają odpowiadać wytwórnie Dreznick Goldberg Productions i Digital Thunderdome Studios.

Film już teraz znajduje się na etapie produkcji.

Do najwybitniejszych filmów z udziałem Shelley Duvall należą “Lśnienie”, “Annie Hall”, “Trzy kobiety”, “Nashville” i “Brewster McCloud”. Za rolę w “Trzech kobietach” aktorka była nominowana do statuetki BAFTA i została nagrodzona na festiwalu w Cannes. Duvall ma też na koncie dwie nominacje do Emmy Award.

Previous Article
Venom 3 Kelly Marcel

Wiemy, kto wyreżyseruje film "Venom 3" Marvela

Next Article
Lupita Nyong'o

Lupita Nyong’o wystąpi w spin-offie "Cichego miejsca"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share