“The Iron Claw”: Zac Efron nie do poznania w roli wrestlera

The Iron Claw Zac Efron
The Iron Claw Zac Efron na planie filmu / Foto: Daily Mail, MovieWeb, Twitter

Były idol nastolatek Zac Efron przekracza kolejne granice. Następną z nich będzie rola w filmie “The Iron Claw”, gdzie 35-latek wciela się w profesjonalnego wrestlera Kevina Von Ericha. Do roli w tej biograficznej produkcji Efron musiał mocno przypakować. Przekonajcie się sami, jaki jest tego efekt.

The Iron Claw Zac Efron przypakował do roli profesjonalnego wrestlera

“The Iron Claw” będzie dramatem osadzonym w świecie profesjonalnego wrestlingu. Film przytoczy inspirowaną prawdziwymi zdarzeniami historię rodziny von Erich, której członkowie udzielali się właśnie w sporcie zapaśniczym. Projekt ma stanowić opowieść o “drodze na sam szczyt i upadku na dno”. Zac Efron wciela się w Kevina – wrestlera i ostatniego żyjącego dziś członka rodziny von Erich. Wielu jego krewnych zginęło w tragicznych okolicznościach, przez co mówi się, że nad rodziną ciąży klątwa.

Zobaczcie, jak Efron prezentował się na planie zdjęciowym w Luizjanie, kiedy został przyłapany przez fotoreporterów.

Znany z serialu “Shameless” Jeremy Allen White wystąpi w filmie jako Kerry von Erich, Holt McCallany jako Fritz von Erich, Harris Dickinson jako David von Erich, a Stanley Simons jako Mike von Erich. W obsadzie znajdują się także Lily James, Maura Tierney, Jim Gleason i Kevin Anton.

Czytaj też: “Złoto” – recenzja survivalowego dramatu. Zac Efron kontra dzika natura

Scenarzystą i reżyserem “The Iron Claw” jest Sean Durkin. W dorobku 40-letniego filmowca znajdują się między innymi dreszczowiec “Gniazdo” (2020), serial “Southcliffe” oraz świetnie oceniony dramat psychologiczny “Martha Marcy May Marlene” (2011), wyróżniony nagrodą Independent Spirit i nominowany do Nagrody Głównej Jury na Sundance Film Festival. Czy “Iron Claw” również zostanie obsypany nagrodami i czy szczególną uwagę krytyków przykuje rola Zaca Efrona? Przekonamy się za kilka miesięcy – premiera filmu powinna odbyć się przed końcem 2023 roku.

Zobaczcie zdjęcie z treningów Efrona, przygotowującego się do roli von Ericha.

Obraz powstaje dzięki wytwórni A24, znanej ze swojej pasji do kina art-house’owego. W przeszłości przedsiębiorstwo wydało tak wysublimowane tytuły, jak “Ex Machina”, “Pod skórą”, “Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii”, “Lobster”, “Lady Bird”, “Climax”, “Midsommar” czy “Lighthouse”.

Previous Article
Wendell i Wild Premiera

Premiera na Netfliksie: "Wendell i Wild" Jordana Peele'a

Next Article
The Independent John Cena

John Cena jako prezydent USA. Pierwsze materiały z filmu "The Independent"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share