Członkowie “Legionu samobójców” w nowym filmie twórcy “Hardcore Henry’ego”

Heads of State John Cena
Heads of State John Cena i Idris Elba w obsadzie filmu / Foto: Warner Bros., DC Entert., The Safran Company

Walczyli razem jako członkowie “Legionu samobójców”, a teraz będą bawić widzów do łez. John Cena i Idris Elba dostaną kolejną okazję do współpracy. Panowie spotkają się na planie zdjęciowym komedii “Heads of State”, której reżyserem został pochodzący z Rosji Ilya Naishuller.

Heads of State John Cena i Idris Elba ponownie razem na ekranie

Naishuller urodził się w Moskwie, ale od wielu lat mieszka i pracuje w Stanach Zjednoczonych. Pierwszy raz przykuł uwagę Hollywood swoim teledyskiem do piosenki “Bad Motherfucker” zespołu Biting Elbows – klip chwalił sam Darren Aronofsky. W 2015 roku ukazał się debiutancki film pełnometrażowy Rosjanina, “Hardcore Henry”, który w całości nakręcony został z perspektywy pierwszej osoby.

Rok temu o Naishullerze znów zrobiło się głośno za sprawą filmu akcji “Nikt” z udziałem Boba Odenkirka i Christophera Lloyda. Teraz reżyser planuje powrócić z filmem “Heads of State”, którego producentem będzie Peter Safran – uznany współtwórca między innymi serii “Obecność”, “Annabelle” czy “Aquaman”. Safran współpracował już z Johnem Ceną przy serialu “Peacemaker”.

Role główne w “Heads of State” zagrają Cena i Idris Elba, którzy w “Legionie samobójców” walczyli razem ramię w ramię z czarnymi charakterami. Komedia ma przypominać kultowy film sensacyjny “Air Force One” (1997) oraz pamiętny “Zdążyć przed północą” z Robertem De Niro. Za realizację projektu odpowiedzialne będzie studio Amazon.

Scenariusz napisali Josh Appelbaum i André Nemec, a jego pierwotny szkic opracował Harrison Query. Cena i Elba będą producentami wykonawczymi.

Czytaj też: John Cena jako prezydent USA. Pierwsze materiały z filmu “The Independent”

Previous Article
Bielmo Christian Bale

Christian Bale na pierwszych zdjęciach z thrillera Netfliksa "Bielmo"

Next Article
Poker Face Zwiastun

"Poker Face" - zwiastun serialu z Adrienem Brodym i Natashą Lyonne

Related Posts
Total
0
Share