Alexander Skarsgård i Dane DeHaan w nowym filmie produkowanym przez Aronofsky’ego

The Tiger Alexander Skarsgård
The Tiger Alexander Skarsgård w obsadzie filmu / Foto: Wikimedia Comm.

Serwis “Deadline Hollywood” donosi, że aktorzy Alexander Skarsgård (“Czysta krew”) i Dane DeHaan (“Schody”) wystąpią w filmie “The Tiger”. Będzie to historia z wątkiem ochrony tygrysów, które zagrożone są wymarciem. Akcja osadzona zostanie w Rosji; reżyserię powierzono cenionemu ukraińskiemu twórcy – Mirosławowi Słaboszpyckiemu.

The Tiger Alexander Skarsgård i Dane DeHaan w filmie produkcji Darrena Aronofsky’ego

Akcja filmu będzie toczyć się na dalekim wschodzie Rosji pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Bohaterami będą mężczyźni – członkowie “Tygrysiej Ekipy”. Ich zadaniem jest ochrona tygrysów, które znajdują się pod ostrzałem kłusowników. Postacią centralną będzie Vanzin – w tej roli Alexander Skarsgård. W filmie pojawi się wątek dzikiego zwierzęcia, które zabija kłusownika w akcie samoobrony. Dane DeHaan wystąpi jako młody naukowiec zajmujący się ochroną środowiska.

Za produkcję filmu odpowiedzialny będzie Darren Aronofsky, a w realizację zaangażowano studio Plan B. Aronofsky, twórca m.in. “Czarnego łabędzia”, oświadczył: “Dla mnie, jako producenta, ważne były dwie rzeczy. Po pierwsze nakręcić film o tej historii. Po drugie nawiązać współpracę z genialnym Mirosławem Słaboszpyckim. Jestem podekscytowany, że włączono mnie w ten projekt i dzięki temu spełnię swoje dwa cele.”

Mirosław Słaboszpycki, który wyreżyseruje projekt “The Tiger”, zasłynął swoim dramatem “Plemię” z 2014 roku. Ukraińska produkcja zdobyła m.in. nagrodę Grand Prix podczas Międzynarodowego Tygodnia Krytyki na Festiwalu w Cannes.

“The Tiger” będzie adaptacją książki Johna Vallianta o tym samym tytule.

Skarsgårda widzieliśmy niedawno w epickiej produkcji Roberta Eggersa “Wiking”. DeHaan dołączył do obsady dramatu biograficznego “Oppenheimer” w reżyserii Christophera Nolana – premiera latem 2023 roku.

Previous Article
Świat według Bundych Serial animowany

Serial animowany z udziałem rodziny Bundych? Tak - wraca cała obsada!

Next Article
Adèle Haenel

Gwiazda "Portretu kobiety w ogniu" kończy karierę w branży filmowej. Ma dość patriarchatu i seksizmu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share