Znana z “E.T.” Dee Wallace w obsadzie nowego “Fatalnego zauroczenia”

Fatalne zauroczenie Dee Wallace
Fatalne zauroczenie Dee Wallace w obsadzie serialu / Foto: Kadr z filmu “Skowyt” (1981; Embassy Pictures, Wescom, International Film Investors)

Dee Wallace (“Gniazdo”, “3 from Hell”) dołączyła do obsady serialowej wersji kultowego “Fatalnego zauroczenia”. Przypomnijmy: już wkrótce na platformie streamingowej Paramount+ pojawi się odcinkowy reboot pamiętnego thrillera erotycznego Adriana Lyne’a z lat osiemdziesiątych.

Fatalne zauroczenie Dee Wallace w obsadzie serialu Paramount+

W filmie z 1987 roku niejaki Dan Gallagher (Michael Douglas) nawiązał przygodną relację z koleżanką po fachu. W weekend, gdy żona i córka Dana wyruszają za miasto, ten spędza upojny czas u boku kochanki. Kobieta postanowiła za wszelką cenę usidlić wymarzonego faceta. Postać Douglasa w serialu przejmie Joshua Jackson.

Dee Wallace wystąpi w “Fatal Attraction” jako Emma Rauch – sąsiadka jednej z bohaterek. Emma to emerytka, która z entuzjazmem pomaga swoim bliskim i przyjaciołom. Jest przyjazna, otwarta na ludzi, wytworna. Niestety, nie przypadnie do gustu Alex (Lizzy Caplan), z którą romansuje Dan.

Żonę Dana – Beth Gallagher – gra Amanda Peet, a jego córkę Ellen – Alyssa Jirrels. W obsadzie znajdują się również Jessica Harper, Toby Huss, Gary Perez, Reno Wilson, Theo Wilson, Brian Goodman, David Meunier, Toks Olagundoye, Wanda De Jesus, David Sullivan, Walter Perez, John Getz, Alfred Smith III, Isabella Briggs, Doreen Calderon i Ariel Llinas.

Scenariusz “Fatalnego zauroczenia” Paramount Plus przygotowują Alexandra Cunningham i Kevin Hynes. Producentami są Stanley Jaffe i Sherry Lansing.

W serialu “Fatal Attraction” ponadczasowy temat zdrady w związku ukazany zostanie w “uwspółcześnionym świetle”. Sam projekt zapowiadany jest jako reimaginacja oryginału; opowie m.in. o sile kobiet, mizoginii i zaburzeniach psychicznych.

Previous Article
Liam Neeson jako Frank Drebin

Liam Neeson ekranowym synem Leslie'ego Nielsena w nowej "Nagiej broni"

Next Article
Martin Scorsese

Martin Scorsese znów opowie o Gangach Nowego Jorku

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share