“Gorzko, gorzko!” – zwiastun polskiej komedii romantycznej

Gorzko gorzko Zwiastun
Gorzko gorzko Zwiastun filmu / Foto: Kino Świat, Lightcraft Films, Grizzly Investments

W sieci pojawił się zwiastun nowej polskiej komedii romantycznej pt. “Gorzko, gorzko!”, w której grają między innymi Mateusz Kościukiewicz, Zofia Domalik, Cezary Pazura i Edyta Olszówka. To nowa propozycja od twórcy “Lejdis” i “Listów do M. 3”. Premiera w kinach 25 listopada.

Gorzko gorzko Zwiastun komedii romantycznej z Kościukiewiczem

Opis fabuły filmu (za: Kino Świat):

— Przypadkowe spotkanie z piękną nieznajomą wywraca do góry nogami życie Tomka (Mateusz Kościukiewicz) – asa agencji reklamowej. Zamiast podpisać lukratywny kontrakt, z dnia na dzień traci on wszystko: pracę, mieszkanie, wypasiony samochód… Postawiony w sytuacji bez wyjścia, wprowadza się do brata – Janka (Rafał Zawierucha), zakochanego w kwiaciarce Klarze (Agnieszka Więdłocha) odludka i komputerowego freaka. Tomek, wytrawny podrywacz, proponuje bratu deal. Pomoże mu w miłosnych podbojach, jeśli ten odszuka zjawiskową nieznajomą.

Trochę hakerskiej magii i dziewczynę udaje się odnaleźć. Ma na imię Ola (Zofia Domalik) i dokładnie za dwa tygodnie wychodzi za mąż, za syna ministra sprawiedliwości! Czasu nie ma zbyt wiele, ale Tomek nie waha się wejść do gry. Wykorzystując cały swój urok, wkrada się w łaski pani ministrowej (Edyta Olszówka) i składa kobiecie podstępną propozycję. Oferuje, że wspólnie z bratem nakręci film z przygotowań do ślubu jej syna. Lecz tak naprawdę ma tylko jeden cel – uwieść i zdobyć serce Oli. A nie będzie to łatwe, bo wesele, na którym się zatrudnił, to impreza, jakiej jeszcze nie było: uczta na Zamku Królewskim, tysiące gości, w tym prezydent, rekiny biznesu, celebryci i VIP-y, do tego topowe zespoły przygrywające do kotleta i fajerwerki, które rozświetlą całą Warszawę. Po prostu największe polskie wesele.

W filmie “Gorzko, gorzko!” występują między innymi: Mateusz Kościukiewicz („Wszystko co kocham”), Zofia Domalik („Szadź”), Agnieszka Więdłocha (seria „Planeta Singli”), Rafał Zawierucha („Pewnego razu… w Hollywood”), Edyta Olszówka („Plan B.”), Marcin Perchuć („Listy do M. 2”), Anna Dereszowska („Pitbull. Niebezpieczne kobiety”), Cezary Pazura („Kiler”), Rafał Rutkowski („Juliusz”), Emilia Krakowska („Ciało”), Tomasz Sapryk („Pieniądze to nie wszystko”).

Źródło: Kino Świat

Previous Article
The Last Manhunt Zwiastun

Jason Momoa w remake'u westernu "Był tu Willie Boy" - zwiastun

Next Article
Sydney Sweeney jako Barbarella

Wiemy, kto przejmie rolę po Jane Fondzie w remake'u "Barbarelli"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share