Reklama

Jason Momoa w remake’u westernu “Był tu Willie Boy” – zwiastun

The Last Manhunt Zwiastun
The Last Manhunt Zwiastun filmu / Foto: Saban

“The Last Manhunt” to tytuł nowego filmowego westernu w reżyserii Christiana Camargo. Gwiazdą nadchodzącego projektu jest Jason Momoa; w sieci pojawił się oficjalny zwiastun. Obraz stanowi remake lekko zapomnianego filmu “Był tu Willie Boy” z 1969 r., w którym grali Robert Redford i Katharine Ross.

The Last Manhunt Zwiastun nowego westernu z Jasonem Momoą

Akcja toczy się w 1909 roku, a główny bohater, Willie Boy, zakochuje się w niejakiej Carlocie. Niestety, jej ojciec nie pozwala im być razem. Gdy ojciec ginie, młodzi uciekają przez pustynię. Pojawia się presja na schwytanie Willie Boya, który ponoć odpowiedzialny jest za śmierć mężczyzny – cenionego szamana.

Parę kochanków zagrali Martin Sensmeier i Mainei Kinimaka, a w obsadzie znajdują się też Jason Momoa, Amy Seimetz, Zahn McClarnon, Lily Gladstone, Raoul Max Trujillo, Brandon Oakes, Wade Williams, Jamie Sives, Justin Campbell i sam reżyser, Christian Camargo (grający szeryfa).

Data premiery nie została jeszcze ujawniona, ale wiadomo, że za dystrybucję odpowiedzialne będzie studio Saban. Producentami “The Last Manhunt” są Martin Kistler, Eric Laciste i Leo David; producentem wykonawczym jest Jason Momoa.

Czytaj też: Jason Momoa w nowym, zaskakującym wcieleniu. Zwiastun filmu “Slumberland”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Wolf Pack Sarah Michelle Gellar

Sarah Michelle Gellar w zwiastunie serialu "Wolf Pack"

Next Article
Gorzko gorzko Zwiastun

"Gorzko, gorzko!" - zwiastun polskiej komedii romantycznej

Related Posts
Total
1
Share