Nicholas Hoult u boku Billa Skarsgårda w remake’u “Nosferatu”

Nosferatu Nicholas Hoult
Nosferatu Nicholas Hoult w obsadzie remake’u znanego horroru / Foto: Warner Bros., Village Roadshow

Nicholas Hoult (“Wiecznie żywy”, “Był sobie chłopiec”) prawdopodobnie wystąpi w nowym filmie Roberta Eggersa – remake’u “Nosferatu”. Za realizację obrazu odpowiedzialne jest studio Focus Features, w roli głównej nastraszy widzów Bill Skarsgård.

Nosferatu Nicholas Hoult dołączy do obsady filmu Roberta Eggersa

32-letni Nicholas Hoult na razie jest na etapie rozmów z twórcami. Nie wiadomo, jaką rolę miałby zagrać w nowej wersji “Nosferatu”; możliwe, że byłaby to postać inspirowana Jonathanem Harkerem. Z projektem wiązana jest także Lily-Rose Depp, obsadzona w głównej roli żeńskiej.

Hoult pozostaje najbardziej znany z występu w serialu “Wielka”, a także jako niebezpieczny Nux z filmu akcji “Mad Max: Na drodze gniewu”. Zwłaszcza rola w tym drugim projekcie okazała się dla niego najbardziej emblematyczna, a widzów wprawiła w osłupienie – stanowiła zaprzeczenie wszystkiego, co aktorsko robił przed nią. Kreacja w “Wielkiej” przyniosła mu dwie nominacje do Złotych Globów.

Producentami remake’u “Nosferatu” są Jeff Robinov, John Graham, Robert Eggers, Chris Columbus i Eleanor Columbus. Eggers, który reżyseruje film, jest też autorem scenariusza. Gotycki, wampirzy horror znajduje się na etapie preprodukcji. Skarsgård zagra w filmie tytułowego krwiopijcę, który terroryzuje młodą, atrakcyjną dziewczynę (Depp). Akcja będzie toczyć się w XIX wieku.

Z początku obsadę zasilali Anya Taylor-Joy i Harry Styles, ale wybrano nowych aktorów. Projekt przeszedł przez kilka problemów produkcyjnych i trzeba było przerwać zdjęcia w Pradze. Obecnie nie wiadomo, kiedy ma ukazać się w kinach.

Filmografię Nicholasa Houlta zamyka tegoroczny thriller “Menu”, w którym grają Ralph Fiennes i wspomniana Anya Taylor-Joy.

Previous Article
M. Night Shyamalan

M. Night Shyamalan nakręci kolejny thriller. Premiera w 2024 roku

Next Article
Niezniszczalni 4 Data premiery

Ujawniono datę premiery "Niezniszczalnych 4" ze Stallone'em

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share