M. Night Shyamalan nakręci kolejny thriller. Premiera w 2024 roku

M. Night Shyamalan
M. Night Shyamalan kręci swój 16. film / Foto: WIRED – kanał na YouTubie

M. Night Shyamalan nie może narzekać na brak zajęcia. Dopiero co skończył pracę przy swoim nowym filmie (“Pukając do drzwi”), a już zabiera się za kolejny. Ogłoszono, że następny, szesnasty już projekt twórcy “Znaków” ukaże się wiosną 2024 roku. Na razie nie ma on tytułu.

M. Night Shyamalan kręci nowy film – znów będzie to thriller

O projekcie niewiele jeszcze wiadomo, poza tym, że będzie thrillerem (jak większość dzieł reżysera). Amerykańską premierę kinową zaplanowano na okolice świąt wielkanocnych, 5 kwietnia 2024 roku. Datę wybrano strategicznie; obecnie na wydanie w tym czasie nie czekają żadne inne pozycje od znanych reżyserów.

Będzie to szósty film M. Nighta Shyamalana przygotowany dla studia Universal Pictures. Cztery pierwsze przyniosły łącznie przychody sięgające 715 mln USD; są to “Old”, “Glass”, “Split” oraz “Wizyta”. Można powiedzieć, że od kilku lat Shyamalan przeżywa revival swojej kariery.

Najnowsza produkcja od reżysera hinduskiego pochodzenia – “Pukając do drzwi” – będzie miała swoją premierę w lutym 2023. Film opowie o trzyosobowej rodzinie odwiedzającej chatkę w lesie. Podczas idyllicznego wyjazdu stają się oni zakładnikami pewnej tajemniczej grupy. W thrillerze pojawi się wątek apokalipsy; obsadę zasilają Dave Bautista, Jonathan Groff, Ben Aldridge i Rupert Grint. Fabuła bazuje na książce “The Cabin at the End of the World” Paula Tremblaya.

Previous Article
Slumberland Zwiastun

Jason Momoa w nowym, zaskakującym wcieleniu. Zwiastun "Slumberland"

Next Article
Nosferatu Nicholas Hoult

Nicholas Hoult u boku Billa Skarsgårda w remake'u "Nosferatu"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share