“Niezapomniane święta” – zwiastun komedii Netfliksa z Lindsay Lohan

Niezapomniane święta Zwiastun
Niezapomniane święta Zwiastun filmu z Lindsay Lohan / Foto: Netflix – kanał na YouTubie

Pamiętacie jeszcze o komedii romantycznej “Falling for Christmas” (oficjalny tytuł polski “Niezapomniane święta”)? Od dłuższego czasu nic o tym projekcie nie słyszeliśmy. Teraz jednak Netflix podzielił się oficjalnym zwiastunem. W bożonarodzeniowym romansidle gra dawno niewidziana na ekranie Lindsay Lohan.

Niezapomniane święta Zwiastun komedii romantycznej z Lindsay Lohan

Lindsay Lohan występuje w filmie jako Sierra Belmont – zepsuta dziedziczka hotelowego biznesu. Dziewczyna, która właśnie zaręczyła się z ukochanym, organizuje wypad w góry. W wyniku nieszczęśliwego wypadku doznaje amnezji. Z kryzysu wyciąga ją przystojny mieszkaniec leśnej chaty – w tej roli Chord Overstreet – który żyje z dala od ludzi wraz z córką.

Wygląda na to, że film będzie przypominał komedie romantyczne produkcji Hallmark Channel. Na potrzeby “Falling for Christmas” Lindsay Lohan nagrała cover piosenki “Jingle Bell Rock” (szlagieru świątecznego). Co ciekawe blisko dwadzieścia lat temu wykonała ten utwór także w filmie “Wredne dziewczyny”, wspólnie z Rachel McAdams.

W filmie grają też George Young, Jack Wagner, Olivia Perez, Alejandra Flores, Chase Ramsey, Sean J. Dillingham, Antonio D. Charity i siostra Lindsay – Aliana Lohan. Za reżyserię “Niezapomnianych świąt” odpowiada Janeen Damian. W przeszłości napisała ona scenariusze do takich świątecznych produkcji, jak “Bajkowe Boże Narodzenie”, “Korona na Gwiazdkę” czy “Królewskie święta”.

Premiera na Netfliksie na długo przed Bożym Narodzeniem – 10 listopada 2022 r.

Previous Article
Fred Armisen jako Fester Addams

"Wednesday" Netfliksa: Fred Armisen jako Fester Addams

Next Article

"Teen Wolf: The Movie" - pierwsze spojrzenie na film, data premiery

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share