“Wednesday” Netfliksa: Fred Armisen jako Fester Addams

Fred Armisen jako Fester Addams
Fred Armisen jako Fester Addams w serialu “Wednesday” / Foto: Netflix – kanał na YouTubie

Na oficjalnym kanale Netfliksa w serwisie YouTube pojawił się kolejny zwiastun serialu “Wednesday”. Będzie on, oczywiście, opowiadał o upiornej Rodzinie Addamsów, zwłaszcza o nastoletniej córce Mortycji i Gomeza. W trailerze pojawia się też kultowa postać – wuj Fester. Kto go zagrał?

Fred Armisen jako Fester Addams w serialu Netflixa Wednesday

W nowego Festera wcielił się aktor charakterystyczny – Fred Armisen. Karierę zbudował on przede wszystkim na rolach komediowych, a największy sukces przyniósł mu udział w programie telewizyjnym “Saturday Night Live”. Ostatnio widzieliśmy go gościnnie w serialu “Co robimy w ukryciu” i w komediodramacie “Spin Me Round”.

Armisen wciela się w Festera Addamsa, Mortycją jest Catherine Zeta-Jones, Gomezem – Luis Guzmán, a Pugsleyem – Isaac Ordonez. Tytułową Wednesday Addams zagrała Jenna Ortega, kojarzona z niedawnych horrorów “X” oraz “Krzyk”.

Obsadę zasilają też Riki Lindhome, Christina Ricci, Jamie McShane, Percy Hynes White, Thora Birch, Gwendoline Christie, Tommie Earl Jenkins i William Houston. Za realizację serialowej “Wednesday” odpowiada Tim Burton (“Batman”, “Sok z żuka”). Serial zadebiutuje na Netfliksie 23 listopada 2022.

W serialu Wednesday właśnie zaczyna naukę w college’u – Nevermore Academy. Dziewczyna rozwiązuje uczelniane tajemnice dzięki zdolnościom parapsychicznym. Jeden z sekretów dotyczy jej własnej rodziny.

Postać Festera Addamsa grał wcześniej Jackie Coogan w serialu z lat 60., Christopher Lloyd w filmach aktorskich z lat 90. oraz Nick Kroll w filmach animowanych sprzed paru lat (rola głosowa). Za swoją rolę Lloyd był dwukrotnie nominowany do nagrody ACA (American Comedy Award).

Previous Article
Niezniszczalni 4 Data premiery

Ujawniono datę premiery "Niezniszczalnych 4" ze Stallone'em

Next Article
Niezapomniane święta Zwiastun

"Niezapomniane święta" - zwiastun komedii Netfliksa z Lindsay Lohan

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share