Jason Momoa w nowym, zaskakującym wcieleniu. Zwiastun “Slumberland”

Slumberland Zwiastun
Slumberland Zwiastun filmu / Foto: Netflix – kanał na YouTubie

Jason Momoa jest gwiazdą nadchodzącego filmu z gatunku przygody i fantastyki – “Slumberland” – który obejrzymy wkrótce na Netfliksie. Gigant streamingowy opublikował na YouTubie pierwszy oficjalny zwiastun tego wysokobudżetowego widowiska. Kiedy premiera “Slumberland”?

Slumberland Zwiastun filmu Netflixa z Jasonem Momoą

Film bazuje na podstawie wydawnictw o Małym Nemo, jednak w produkcji Netfliksa postać zostaje przeinaczona – zamiast chłopcem jest dziewczynką. Tak oto Nema (Marlow Barkley) trafia do magicznego Świata Snów, gdzie towarzyszy jej ekstrawagancki towarzysz imieniem Flip (w tej roli Jason Momoa). Duet poznaje czar sennych marzeń, ale też unika koszmarnych niebezpieczeństw. Nema liczy na to, że w Świecie Snów spotka swojego zaginionego ojca.

Premiera na platformie Netflix odbędzie się już 18 listopada. Film wyreżyserował Francis Lawrence, znany przede wszystkim jako twórca “Igrzysk śmierci” oraz “Constantine’a” (2005). W przeszłości kręcił on też teledyski dla takich artystów jak Missy Elliott, Timbaland, Lauryn Hill, Whitney Houston, Justin Timberlake czy Beyoncé.

W “Slumberland” grają także: znany z “Techników-magików” Chris O’Dowd, Kyle Chandler (“Manchester by the Sea”), Weruche Opia oraz India de Beaufort. Scenariusz przygotowali wspólnie David Guion i Michael Handelman.

Widzowie bez wątpienia obejrzą Jasona Momoę w jego najbardziej zaskakującym, jak dotąd, wcieleniu. W przeszłości powstało już kilka adaptacji komiksu “Mały Nemo w Krainie Snów” Winsora McCaya. Najsłynniejsza, z 1989 roku, to japońsko-amerykańska koprodukcja od Williama Hurtza i Masamiego Haty. Film był w Polsce przebojem w erze magnetowidów wideo.

Czytaj też: “Apokawixa” – recenzja bez spoilerów. Fabijański bryluje w pierwszym polskim zombie-horrorze

Previous Article
Dzika noc Zwiastun

"Dzika noc" - zwiastun. David Harbour jako zabójczy Święty Mikołaj

Next Article
M. Night Shyamalan

M. Night Shyamalan nakręci kolejny thriller. Premiera w 2024 roku

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share