Wracają “Niewyjaśnione tajemnice”. Zobacz zwiastun od Netfliksa

Niewyjaśnione tajemnice Sezon 3
Niewyjaśnione tajemnice Sezon 3. – zobacz zwiastun / Foto: Netflix – kanał na YouTubie

Pod tytułem “Unsolved Mysteries” kryje się serial dokumentalny zrealizowany w modnej obecnie konwencji true crime. Jest to format, który nadawany był w USA przez różne telewizje (m.in. NBC czy CBS) począwszy od lat 80., i który niedawno został wykupiony przez Netfliksa. Zobaczcie zwiastun nowej serii.

Niewyjaśnione tajemnice Sezon 3. jeszcze w tym miesiącu

W sieci pojawił się zwiastun 3. sezonu “Unsolved Mysteries” czy też “Niewyjaśnionych tajemnic” (a właściwie revivalu serialu). Netfliksowy reboot miał premierę latem 2020 r. i został podzielony na dwie części (lub, jeśli wolicie, sezony). Teraz dowiadujemy się, że nowe odcinki będą miały premierę jeszcze w tym miesiącu – 18 października.

Część 3. “Niewyjaśnionych tajemnic” pomyślana została jako wydarzenie na trzy wieczory (18 i 25 października, 1 listopada). W te dni na Netfliksie będą ukazywały się po trzy nowe epizody. Zobaczcie oficjalny zwiastun.

Serial skupia się na niewyjaśnionych zdarzeniach kryminalnych, a czasem też paranormalnych, obejmujących nie tylko Amerykę, ale cały świat. W pierwszej części “Unsolved Mysteries” Netfliksa skupiono się na tak słynnych wydarzeniach, jak śmierć niezidentyfikowanej kobiety w hotelu w Oslo (podejrzewano, że była tajną agentką) czy objawienia duchów po fali tsunami w Japonii.

W serialu wypowiadają się dziennikarze, detektywi, świadkowie tajemniczych zdarzeń, członkowie rodzin ofiar zbrodni. Za realizację serialu odpowiada studio Cosgrove/Meurer Productions, a także 21 Laps Entertainment – wytwórnia stojąca z kultową produkcją Netfliksa “Stranger Things”.

Czytaj też: TOP 5 – najlepsze seriale true crime dostępne na Netfliksie

Previous Article
Pierścienie Władzy Sezon 2

Rozpoczął się okres zdjęciowy do 2. sezonu "Pierścieni Władzy"

Next Article
El Muerto Bad Bunny

"El Muerto" Marvela: wybrano reżysera i potwierdzono aktora

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share