“Osobliwość” – zwiastun dramatu historycznego z Florence Pugh

Osobliwość Zwiastun
Osobliwość Zwiastun filmu z Florence Pugh / Foto: Netflix, Element Pict., Screen Ireland

Już w listopadzie swoją premierę zaliczy dramat historyczny “Osobliwość” z udziałem rozchwytywanej ostatnimi czasy Florence Pugh. Film ze znaną aktorką polscy widzowie będą mogli obejrzeć na platformie Netflix. Zobaczcie oficjalny zwiastun “Osobliwości”.

Osobliwość Zwiastun filmu Netflixa z Florence Pugh

Rzecz dzieje się w roku 1862, w Irlandii. Młoda dziewczyna staje się obiektem zainteresowania, gdy zupełnie przestaje przyjmować posiłki, a mimo to pozostaje przy zdrowiu – i życiu. Do wioski przyjeżdżają zainteresowani i pielgrzymi. Sprawą dziewczyny zajmuje się pielęgniarka z Anglii – Lib Wright. Rodzi się pytanie: czy doszło do cudu, czy bohaterka padła ofiarą mrocznych sił?

Florence Pugh wciela się w postać ambitnej pielęgniarki. Ponadto obsadę filmu zasilają Tom Burke, Kíla Lord Cassidy, Niamh Algar, Elaine Cassidy, Toby Jones, Ciarán Hinds, Dermot Crowley, Brían F. O’Byrne i David Wilmot. Za reżyserię odpowiada Sebastián Lelio, twórca nagradzanej “Fantastycznej kobiety” (2017), a scenariusz to wspólne dzieło Lelio, Emmy Donoghue i Alice Birch.

Film, który łączy w sobie dramat historyczny z elementami dreszczowca, miał swoją światową premierę na Telluride Film Festival na początku września, a potem został zaprezentowany na Międzynarodowym Festiwalu w Toronto. 2 listopada trafi do kin amerykańskich, a 16 listopada zadebiutuje na Netfliksie, także w Polsce.

Obraz pokazano też na Festiwalu w San Sebastián, gdzie Lelio zdobył nominację do nagrody za najlepszy film.

Florence Pugh niedawno zagrała w owianym złą sławą thrillerze “Nie martw się, kochanie”, a w przyszłym roku zobaczymy ją w trzech wyczekiwanych produkcjach: “Diunie 2”, “Oppenheimerze” oraz “Thunderbolts”.

Previous Article
Nocebo Zwiastun

Eva Green kontra tajemnicza choroba. Zwiastun thrillera "Nocebo"

Next Article
Velma lesbijką

Velma ze "Scooby'ego-Doo" jest lesbijką. Zobaczcie wymowny klip

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share