“El Muerto” Marvela: wybrano reżysera i potwierdzono aktora

El Muerto Bad Bunny
El Muerto Bad Bunny jednak w roli głównej / Foto: Wikimedia Comm.

Mamy nowe wieści w sprawie filmu “El Muerto” od wytwórni Marvel Studios. Superbohaterska produkcja powstaje dzięki wytwórni Sony Pictures i właśnie zyskała swojego reżysera. Potwierdzono też ostatecznie, kto wcieli się w postać tytułowego wrestlera o supermocach.

El Muerto Bad Bunny jednak w roli głównej; wybrano reżysera

Rolę tytułową w “El Muerto” zagra, oczywiście, Bad Bunny – portorykański raper i piosenkarz, stawiający swoje pierwsze kroki jako aktor. Słyszeliśmy o tym już kilka miesięcy temu, ale teraz informacje zostały finalnie potwierdzone. Na stanowisko reżyserskie wytypowany został natomiast Jonás Cuarón. Pochodzący z Meksyku 41-latek jest synem reżysera Alfonso Cuaróna oraz aktorki Mariany Elizon. Był scenarzystą pamiętnej “Grawitacji” z 2013 roku. Wcześniej na reżysera “El Muerto” typowano Davida Leitcha. Jak się okazuje – błędnie.

Bad Bunny (właśc. Benito Antonio Martínez Ocasio) jest gwiazdorem muzyki reggaeton. Ma jednak doświadczenie aktorskie; pojawił się jako Arturo “Kitty” Páez w netfliksowym projekcie “Narcos: Meksyk” oraz w widowisku akcji z Bradem Pittem – “Bullet Train”. W drugim z tych projektów zagrał charakterystyczną rolę drugoplanową.

To właśnie kreacja w “Bullet Train” tak bardzo zaimponowała producentom z Sony Pictures, że zaprosili Bunny’ego do współpracy przy “El Muerto”. Tytułowy bohater jest wrestlerem o nadludzkiej sile, który dostaje wyjątkowo skomplikowane zlecenie: ma zdemaskować Spider-Mana. Scenariusz “El Muerto” przygotował Gareth Dunnet Alcocer, autor fabuły do “Wystrzałowej miss”.

“El Muerto” będzie pierwszym filmem Marvel Studios, w którym rolę przodującą zagra Latynos, a postać głównego bohatera ma takie właśnie korzenie. Na premierę filmu trzeba jeszcze zaczekać – nastąpi ona 12 stycznia 2024 roku.

Previous Article
Niewyjaśnione tajemnice Sezon 3

Wracają "Niewyjaśnione tajemnice". Zobacz zwiastun od Netfliksa

Next Article
Wystrzałowe wesele Zwiastun

Jennifer Lopez chwyta za karabin w komedii "Wystrzałowe wesele"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share