Michael Dougherty pracuje nad sequelem “Upiornej nocy halloween”

Upiorna noc halloween 2
Upiorna noc halloween 2 jednak powstanie? / Foto: Warner Bros., Legendary

“Upiorna noc halloween” (oryg. “Trick ‘r Treat”) to kultowy horror z 2007 roku, który od lat ma doczekać się sequela, ale wciąż nie został on zmaterializowany. Wkrótce może się to zmienić. Reżyser Michael Dougherty uczestniczył niedawno w festiwalu kina grozy Beyond Fest, gdzie miał do przekazania intrygujące wieści.

Upiorna noc halloween 2 – Lionsgate wyprodukuje sequel kultowego horroru?

Na festiwalu odbył się pokaz wspomnianego horroru sprzed piętnastu lat. Po emisji klasyku Dougherty przeszedł do konkretów: zgromadzonym na sali powiedział, że “aktywnie pracuje nad kontynuacją”. Jej tytuł to “Trick ‘r Treat 2”.

47-letni reżyser wyjawił, że toczą się rozmowy na temat sequela i uczestniczą w nich przedstawiciele wytwórni Lionsgate (słynącej ze swego zamiłowania do kina grozy). Dougherty powiedział, że druga część “Upiornej nocy halloween” nie otrzymała jeszcze oficjalnie zielonego światła na realizację, ale prawdopodobnie wkrótce do tego dojdzie. Reżyser już teraz pracuje nad filmem; w domyśle nad jego scenariuszem.

Choć o sequelu “Upiornej nocy…” słyszeliśmy już wielokrotnie i nigdy wcześniej nie doszedł on do skutku, tym razem z projektem wiązana jest znana hollywoodzka wytwórnia. Poprzednio Dougherty informował o proponowanym sequelu najpierw w 2009, a potem w 2013 roku.

“Upiorna noc halloween” to film, w którym Dougherty celebruje tytułowe święto. Film ma charakter antologii (jak “American Horror Story”) i przytoczone zostają w nim różne mroczne historie. W kultowym filmie z 2007 roku grali między innymi Anna Paquin, Dylan Baker, Leslie Bibb i Brian Cox.

Czytaj też: TOP 10 – najlepsze horrory o tematyce halloweenowej

Previous Article
Reboot Kruka

Ukończono zdjęcia do nowego "Kruka". W roli głównej Bill Skarsgård

Next Article
Raymond & Ray Zwiastun

McGregor i Hawke w braterskim komediodramacie. Jest zwiastun

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share