Reklama

Eli Roth i 50 Cent nastraszą widzów. Nakręcą razem trzy horrory

Eli Roth i 50 Cent
Eli Roth i 50 Cent nakręcą aż trzy filmy razem / Foto: Wikimedia Commons

Raper i aktor 50 Cent oraz kontrowersyjny reżyser Eli Roth nawiążą długofalową współpracę. Panowie podpisali umowę ze studiem 3BlackDot i mają w planach realizację aż trzech wspólnych projektów. Wszystkie z nich mają być horrorami – to w końcu gatunek, w którym najlepiej sprawdza się Roth, twórca “Hostelu”.

Eli Roth i 50 Cent połączą siły, kręcąc trzy filmy

Nadchodzące projekt Rotha i 50 Centa noszą tytuły: “The Gun”, “Trackmaster” oraz Creature House”. Wiadomo, że bohaterami filmów będą osoby o innym niż biały kolorze skóry (od ang. BIPOC), w tym czarni Amerykanie. Wybrano już scenarzystów konkretnych filmów; są nimi: Kevin Grevioux, Kirkland Morris, Justin Calen-Chenn i Dallas Jackson. Ostatni z nich pracował między innymi przy “Thrillerze” wytwórni Blumhouse Productions.

Kolejne z filmów opowiedzą między innymi o: broni palnej nawiedzonej przez mroczną siłę; utworze, który wywołuje w słuchaczach chęć mordu; domu należącym do mistrza efektów specjalnych, w którym potwory na wystawie nagle ożywają.

50 Cent powiedział, że jedną z jego misji w Hollywood jest “reprezentowanie osób czarnoskórych w kinie”. “Zebraliśmy ekipę i myślę, że jest najlepsza, na jaką mogłem liczyć”, przyznał raper, aktor i producent. Z kolei Eli Roth przyznał, że jest fanem 50 Centa i “ekscytuje się” nadchodzącą współpracą. “Te filmy zmrożą widzom krew w żyłach”, dodaje reżyser.

Za realizację filmów odpowiedzialne będą wytwórnie Electromagnetic Productions oraz G-Unit Film & Television. Druga z nich należy do 50 Centa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Apokawixa Recenzja

„Apokawixa” – recenzja bez spoilerów. Fabijański bryluje w pierwszym polskim zombie-horrorze

Next Article
Diane Kruger jako Marlene Dietrich

Diane Kruger zagra legendę kina, Marlene Dietrich

Related Posts
Total
1
Share