Eli Roth i 50 Cent nastraszą widzów. Nakręcą razem trzy horrory

Eli Roth i 50 Cent
Eli Roth i 50 Cent nakręcą aż trzy filmy razem / Foto: Wikimedia Commons

Raper i aktor 50 Cent oraz kontrowersyjny reżyser Eli Roth nawiążą długofalową współpracę. Panowie podpisali umowę ze studiem 3BlackDot i mają w planach realizację aż trzech wspólnych projektów. Wszystkie z nich mają być horrorami – to w końcu gatunek, w którym najlepiej sprawdza się Roth, twórca “Hostelu”.

Eli Roth i 50 Cent połączą siły, kręcąc trzy filmy

Nadchodzące projekt Rotha i 50 Centa noszą tytuły: “The Gun”, “Trackmaster” oraz Creature House”. Wiadomo, że bohaterami filmów będą osoby o innym niż biały kolorze skóry (od ang. BIPOC), w tym czarni Amerykanie. Wybrano już scenarzystów konkretnych filmów; są nimi: Kevin Grevioux, Kirkland Morris, Justin Calen-Chenn i Dallas Jackson. Ostatni z nich pracował między innymi przy “Thrillerze” wytwórni Blumhouse Productions.

Kolejne z filmów opowiedzą między innymi o: broni palnej nawiedzonej przez mroczną siłę; utworze, który wywołuje w słuchaczach chęć mordu; domu należącym do mistrza efektów specjalnych, w którym potwory na wystawie nagle ożywają.

50 Cent powiedział, że jedną z jego misji w Hollywood jest “reprezentowanie osób czarnoskórych w kinie”. “Zebraliśmy ekipę i myślę, że jest najlepsza, na jaką mogłem liczyć”, przyznał raper, aktor i producent. Z kolei Eli Roth przyznał, że jest fanem 50 Centa i “ekscytuje się” nadchodzącą współpracą. “Te filmy zmrożą widzom krew w żyłach”, dodaje reżyser.

Za realizację filmów odpowiedzialne będą wytwórnie Electromagnetic Productions oraz G-Unit Film & Television. Druga z nich należy do 50 Centa.

Previous Article
Apokawixa Recenzja

„Apokawixa” – recenzja bez spoilerów. Fabijański bryluje w pierwszym polskim zombie-horrorze

Next Article
Diane Kruger jako Marlene Dietrich

Diane Kruger zagra legendę kina, Marlene Dietrich

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share