Ukończono zdjęcia do nowego “Kruka”. W roli głównej Bill Skarsgård

Reboot Kruka
Reboot Kruka już nakręcony. Padł ostatni klaps na planie zdjęciowym / Foto: Miramax, Dimension Films

Z niecierpliwością wypatrujecie nadchodzącej, nowej wersji filmu “Kruk”? Mamy dla Was dobre wieści. Reboot kultowego filmu z Brandonem Lee oficjalnie został już nakręcony i wchodzi w fazę postprodukcji. Takie doniesienia oficjalnie przekazuje czeski portal “The Prague Reporter”.

Reboot Kruka już nakręcony. Padł ostatni klaps na planie

Wygląda na to, że “Kruk” został nakręcony już we wrześniu, po okresie zdjęć, który trwał dziesięć tygodni. Materiały powstawały między innymi w praskim Starym oraz Nowym Mieście, a także w Rudolfinum – XIX-wiecznym budynku z salami koncertowymi. W pracach przy niektórych scenach uczestniczyły setki statystów.

Wybrane sceny kręcono też w Niemczech, nieopodal Monachium w kompleksie Penzing Studios. Obraz będzie bazował na mrocznych komiksach Jamesa O’Barra o Eriku Dravenie – rockmanie, który ginie tuż przed halloween, a następnie wraca do życia i prowadzony przez mistycznego kruka, szuka zemsty na osobach odpowiedzialnych za jego śmierć. Filmowy pierwowzór z Brandonem Lee uchodzi za jeden z najbardziej oryginalnych projektów superbohaterskich.

Postać Dravena zagrał Bill Skarsgård – aktor charakterystyczny, który straszył w dwóch odsłonach horrorowej serii “To”, a ponadto wystąpił w “Diable wcielonym” oraz serialu “Castle Rock”.

Co więcej “The Prague Reporter” sugeruje, że “The Crow” może okazać się sześcioodcinkowym serialem telewizyjnym, choć takie informacje nie zostały potwierdzone przez inne media. Reżyser Rupert Sanders od początku powtarzał, że będzie to film pełnometrażowy.

Scenariusz nowego “Kruka” to dzieło Zacha Baylina, a w obsadzie znajdują się także Danny Huston, FKA Twigs, Sami Bouajila, Tundy Smith, Karel Dobry oraz David Bowles.

Previous Article
Diane Kruger jako Marlene Dietrich

Diane Kruger zagra legendę kina, Marlene Dietrich

Next Article
Upiorna noc halloween 2

Michael Dougherty pracuje nad sequelem "Upiornej nocy halloween"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share