McGregor i Hawke w braterskim komediodramacie. Jest zwiastun

Raymond & Ray Zwiastun
Raymond & Ray Zwiastun filmu / Foto: Apple TV+, Mockingbird Pictures

Ewan McGregor (“Fargo”) i Ethan Hawke (“Przed północą”) są gwiazdami nadchodzącego komediodramatu pod tytułem “Raymond & Ray”. Film wyreżyserował Rodrigo García, twórca “Alberta Nobbsa” i “Dziewięciu kobiet”. Zobaczcie pierwszy oficjalny zwiastun tej produkcji.

Raymond & Ray Zwiastun filmu z McGregorem i Hawke’iem

“Raymond & Ray” to nowa produkcja Apple Studios, która ukaże się na platformie streamingowej Apple TV+. Premierę komediodramatu zaplanowano na 21 października 2022. We wrześniu obraz uroczyście zaprezentowano na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto.

Bohaterami filmu będą dwaj bracia o tym samym imieniu. Mężczyźni wyruszają w podróż, której celem jest pogrzeb członka rodziny. Mają jedno zadanie: spełnić ostatnie życzenie zmarłego ojca. Pokonują dawne traumy i poznają historię życia człowieka, którego szczerze nienawidzili. “Raymond & Ray” to poruszający film o sekretach rodzinnych i braterskiej więzi.

Tytułowych braci grają, oczywiście, Ewan McGregor i Ethan Hawke – obaj są nominowani do Złotych Globów, a pierwszy zdobył tę nagrodę. Obsadę zasilają także Sophie Okonedo (“Hotel Ruanda”), Vondie Curtis-Hall, Oscar Nunez (znany z sitcomu “Biuro”), Maribel Verdú (“Labirynt fauna”), Maxim Swinton, Chris Silcox oraz Chris Grabher.

Po premierze na festiwalu w Toronto film otrzymał pozytywne recenzje między innymi od “The Hollywood Reporter” (gdzie uznano, że jest to “zwycięskie spojrzenie na męskość”) czy czy od portalu “Awards Watch” (gdzie chwalono tragikomiczną fabułę i motyw chęci zmiany u głównych bohaterów).

Obraz stanowi koprodukcję amerykańsko-meksykańską. Rodrigo García – twórca między innymi “Terapii” i “Na pierwszy rzut oka” – pochodzi natomiast z Kolumbii i jest synem uznanego pisarza, Gabriela Garcíi Márqueza.

Previous Article
Upiorna noc halloween 2

Michael Dougherty pracuje nad sequelem "Upiornej nocy halloween"

Next Article
Box office USA Smile

"Uśmiechnij się" hitem box office'u w USA. Ile zarobił film z Sosie Bacon?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share