Nowe spojrzenie na Ewana McGregora w serialu Disneya o Obi-Wanie Kenobim

Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi – serial Disney+. Nowe zdjęcie z wizerunkiem bohatera / Foto: 20th Century Fox, Lucasfilm Ltd.

Promocja disnejowskiego serialu “Obi-Wan Kenobi” trwa w najlepsze. Ewan McGregor pojawił się na okładce magazynu “Total Film” w charakterystycznym stroju typowym dla świata “Gwiezdnych wojen”. Odtwórca roli tytułowej pozuje na niewidzianym wcześniej zdjęciu w ciemnym, zakapturzonym stroju, a w dłoni trzyma tradycyjną broń rycerzy Jedi – miecz świetlny.

Obi-Wan Kenobi – promocja serialu trwa

Na okładce pojawia się informacja, że w serialu Obi-Wan Kenobi chwyci za miecz świetlny i ponownie stanie do walki z Darthem Vaderem. Wykorzystano też cytat z samego Ewana McGregora, który odniósł się do pracy na planie i swojej sceny z udziałem walczącego po ciemnej stronie Mocy byłego rycerza Jedi: “Kiedy Vader napierał w moją stronę, prawie oniemiałem ze strachu.”

Zdjęcie z magazynu “Total Film” stanowi wgląd w serial Disneya, w którym Ewan McGregor odegrał rolę przodującą. Obsadę zasilają również Joel Edgerton, Kumail Nanjiani, Moses Ingram, Benny Safdie, Rupert Friend, Bonnie Piesse, Indira Varma i Sung Kan. Hayden Christensen powróci w roli Anakina Skywalkera.

Rzecz dzieje się osiem lat po wydarzeniach znanych z “Gwiezdnych wojen: Części III – Zemsty Sithów”. Obi-Wan Kenobi wciąż jest zdruzgotany, że jeden z jego uczniów został Lordem Sith. Dokładna fabuła serialu jest owiana tajemnicą, choć twórcy zapowiadają “Obi-Wana…” jako “szaloną, kosmiczną przygodę”.

Serial o Obi-Wanie Kenobim zadebiutuje na platformie Disney+ 27 maja i będzie liczył sześć odcinków (emisja w USA potrwa do 22 czerwca). Czerwiec to miesiąc, w którym serwis VOD nareszcie pojawi się w naszym kraju. Możliwe, że w drugiej połowie miesiąca na polskim Disney+ premierowo udostępniony zostanie cały pierwszy sezon serialu.

Previous Article
Miłość ponad czasem Zwiastun

"Miłość ponad czasem" - zwiastun serialu HBO z Theo Jamesem i Rose Leslie

Next Article
Beast Idris Elba

Idris Elba kontra afrykański lew. Zobacz plakat filmu "Beast"

Related Posts
Total
0
Share