Channing Tatum zastępuje Chrisa Evansa w filmie Apple TV+

Project Artemis Channing Tatum
Project Artemis Channing Tatum dołącza do obsady filmu / Foto: Wikimedia Commons

“Project Artemis” to tytuł nowego superwidowiska od studia Apple. W filmie miał zagrać Chris Evans, ale właśnie zrezygnował ze swojej roli – jego miejsce przejął Channing Tatum, gwiazdor serii “Magic Mike”. Zmienił się również reżyser.

Project Artemis Channing Tatum zamiast Chrisa Evansa w filmie studia Apple

Obraz miał nakręcić aktor i reżyser Jason Bateman, ale również wycofał się z projektu. Za kamerą stanie więc Greg Berlanti – scenarzysta i producent, który pracował między innymi przy “Supergirl”, “Flashu”, “Green Lantern”, “Riverdale” czy “Stewardesie”. Channing Tatum prowadzi finalne rozmowy w sprawie swojej roli głównej w “Project Artemis”. Wygląda na to, że aktor podpisze kontrakt na występ w superprodukcji.

Będzie to film oryginalny studia Apple, które wydało do tej pory na tytuł 100 mln dolarów. Obraz znajduje się w fazie przygotowań. Od początku z projektem wiązana jest Scarlett Johansson. Będzie ona także jedną z producentek widowiska. Bateman opuścił plan z powodu “różnic artystycznych” między nim a ekipą Apple’a.

Szczegóły fabularne projektu są nieznane. Bateman zdradził jednak w wywiadzie dla “Variety”, że scenariusz ogniskuje się wokół tematu lądowania na Księżycu. Ponoć “Project Artemis” to tytuł roboczy, który nadal może ulec zmianie.

Channinga Tatuma widzieliśmy ostatnio w “Zaginionym mieście” – kasowej komedii przygodowej z udziałem Sandry Bullock i Daniela Radcliffe’a. Innym jego tegorocznym filmem jest “Pies” – poruszający film obyczajowy, który miał premierę w lutym. Gwiazdor powróci też jako Mike Lane w filmie tanecznym “Magic Mike’s Last Dance” oraz zagra Slatera Kinga w thrillerze “Pussy Island” z Kyle’em MacLachlanem i Simonem Reksem.

Previous Article
Najlepsze filmy true crime

Top 5: Najlepsze filmy true crime dostępne na Netfliksie

Next Article
Hot Air Andrew Garfield

Andrew Garfield jako słynny brytyjski miliarder w serialu "Hot Air"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share