Channing Tatum zastępuje Chrisa Evansa w filmie Apple TV+

Project Artemis Channing Tatum
Project Artemis Channing Tatum dołącza do obsady filmu / Foto: Wikimedia Commons

“Project Artemis” to tytuł nowego superwidowiska od studia Apple. W filmie miał zagrać Chris Evans, ale właśnie zrezygnował ze swojej roli – jego miejsce przejął Channing Tatum, gwiazdor serii “Magic Mike”. Zmienił się również reżyser.

Project Artemis Channing Tatum zamiast Chrisa Evansa w filmie studia Apple

Obraz miał nakręcić aktor i reżyser Jason Bateman, ale również wycofał się z projektu. Za kamerą stanie więc Greg Berlanti – scenarzysta i producent, który pracował między innymi przy “Supergirl”, “Flashu”, “Green Lantern”, “Riverdale” czy “Stewardesie”. Channing Tatum prowadzi finalne rozmowy w sprawie swojej roli głównej w “Project Artemis”. Wygląda na to, że aktor podpisze kontrakt na występ w superprodukcji.

Będzie to film oryginalny studia Apple, które wydało do tej pory na tytuł 100 mln dolarów. Obraz znajduje się w fazie przygotowań. Od początku z projektem wiązana jest Scarlett Johansson. Będzie ona także jedną z producentek widowiska. Bateman opuścił plan z powodu “różnic artystycznych” między nim a ekipą Apple’a.

Szczegóły fabularne projektu są nieznane. Bateman zdradził jednak w wywiadzie dla “Variety”, że scenariusz ogniskuje się wokół tematu lądowania na Księżycu. Ponoć “Project Artemis” to tytuł roboczy, który nadal może ulec zmianie.

Channinga Tatuma widzieliśmy ostatnio w “Zaginionym mieście” – kasowej komedii przygodowej z udziałem Sandry Bullock i Daniela Radcliffe’a. Innym jego tegorocznym filmem jest “Pies” – poruszający film obyczajowy, który miał premierę w lutym. Gwiazdor powróci też jako Mike Lane w filmie tanecznym “Magic Mike’s Last Dance” oraz zagra Slatera Kinga w thrillerze “Pussy Island” z Kyle’em MacLachlanem i Simonem Reksem.

Previous Article
Najlepsze filmy true crime

Top 5: Najlepsze filmy true crime dostępne na Netfliksie

Next Article
Hot Air Andrew Garfield

Andrew Garfield jako słynny brytyjski miliarder w serialu "Hot Air"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share