Reklama

Glen Powell i Regé-Jean Page jako Butch Cassidy i Sundance Kid

Regé-Jean Page jako Butch Cassidy
Glen Powell jako legendarny Sundance Kid w serialu Amazona / Foto: instagram.com/glenpowell

Znany z “Top Gun 2” Glen Powell i Regé-Jean Page (gwiazdor “Bridgertonów”) dołączyli do obsady nowego serialu Amazona. Rozchwytywani aktorzy pojawią się w odcinkowej produkcji, która inspirowana będzie kultowym westernem “Butch Cassidy i Sundance Kid” (1969).

Regé-Jean Page jako Butch Cassidy, Glen Powell w roli Sundance’a Kida

34-letni Regé-Jean Page ma pojawić się w roli Butcha Cassidy’ego, a Glen Powell (33 l.) wcieli się w Sundance’a Kida. Oryginał w reżyserii George’a Roya Hilla opowiadał o rewolwerowcach, którzy próbują uciec przed wymiarem sprawiedliwości i ruszają do gorącej Boliwii. Cassidy’ego zagrał Paul Newman, a jego towarzyszem, Kidem, był Robert Redford.

Serial nie ma obecnie wybranego tytułu, ale wiadomo, że pojawi się na platformie Amazon Prime Video. Producentami widowiska będą Joe i Anthony Russo – twórcy m.in. thrillera Netfliksa “Gray Man”, w którym Regé-Jean Page wystąpił u boku Ryana Goslinga. Akcja nowej wersji znanej opowieści ma dziać się w “Ameryce alternatywnej rzeczywistości”.

Kaz Firpo i Ryan Firpo są scenarzystami serialu. Na razie nie znamy żadnej możliwej daty premiery w serwisie Prime Video.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous Article
Tobey Maguire Najlepsze filmy

Tobey Maguire – biografia aktora, najlepsze filmy

Next Article
Serial o Dahmerze Zwiastun

Evan Peters jako Jeffrey Dahmer. Zobacz zwiastun serialu Netfliksa

Related Posts
Total
11
Share