Brylował w “Bridgertonach”, teraz będzie pracował z twórcami filmu “Avengers: Koniec gry”

Regé-Jean Page i bracia Russo
Regé-Jean Page i bracia Russo tworzą nowy film / Foto Prime Movies: instagram.com/regejean

Regé-Jean Page, angielski aktor znany jako Simon Basset z serialu “Bridgertonowie”, dołączył do obsady nowej produkcji Netfliksa. Film będzie utrzymany w stylistyce mrocznego thrillera i powstanie przy współpracy Noah Hawleya (“Fargo”) oraz braci Anthony’ego i Joego Russo – twórców “Avengers: Koniec gry”.

Regé-Jean Page i bracia Russo pracują przy nowym filmie Netflixa

Hawley jest pomysłodawcą fabuły i został wytypowany na stanowisko reżysera, a sam film ma być dreszczowcem z podgatunku heist. Na razie projekt nie ma oficjalnego tytułu i nie ujawniono szczegółów jego scenariusza. Joe i Anthony Russo obejmą rolę producentów. Duet ma na swoim koncie takie tytuły, jak “Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz”, “Avengers: Wojna bez granic” i “Avengers: Koniec gry”. Joe był też fabularzystą innego dreszczowca, “Tyler Rake: Ocalenie”, który został najczęściej oglądaną filmową produkcją Netfliksa.

Producentami wykonawczymi filmu będą Mike Larocca, Angela Russo-Otstot i jego główna gwiazda, czyli Regé-Jean Page. Przed aktorem pracowity rok. Niedawno otrzymał on angaż do filmowej adaptacji gry “Dungeons & Dragons”, którą przygotowuje Paramount Pictures. Na planie spotka Chrisa Pine’a i Hugh Granta.

Thriller Hawleya będzie okazją do ponownej współpracy Netfliksa ze swoimi “sprawdzonymi” aktorami i reżyserami. Regé-Jean Page i bracia Russo dopiero co zakończyli zdjęcia do kryminału “The Gray Man”, kręconego właśnie dla platformy streamingowej.

Realizacją nowego filmu Hawleya zajmą się wytwórnie AGBO i 26 Keys.

Previous Article
Gladiator 2

Ridley Scott potwierdza: trwają prace nad scenariuszem do "Gladiatora 2"

Next Article
Zakonnica w przebraniu 3

"Zakonnica w przebraniu 3": wybrano reżysera. W roli głównej wraca Whoopi Goldberg

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share