Nowe nazwisko w obsadzie “Bridgertonów”. Kto zagra Francescę Bridgerton?

Bridgertonowie Nowa Francesca
Bridgertonowie Nowa Francesca – wiemy, kto zagra tę postać / Foto: Netflix, Shondaland

Ruby Stokes zrezygnowała z udziału w serialu “Bridgertonowie”, który jest megahitem Netfliksa. Dotychczas wcielała się w postać Franceski. Wiemy, jaka aktorka zastąpi ją na planie zdjęciowym.

Bridgertonowie Nowa Francesca już obsadzona!

W trzecim sezonie “Bridgertonów” rolę Franceski Bridgerton zagra Hannah Dodd. 26-letnia aktorka i modelka z Wielkiej Brytanii przejmuje rolę po Ruby Stokes, która odeszła z serialu. Dodd debiutowała na ekranie trzy lata temu w komedii sportowej “Na ringu z rodziną”, a następnie otrzymała rolę Sophii Fitzwilliam w serialowych “Rozpustnicach”. Grała też Theę Raphael w serialu Hulu “Znajdź mnie w Paryżu”, była Sandrą w superprodukcji “Eternals” oraz Sophie w “Anatomii Skandalu”.

Po odejściu Stokes rolę Franceski przejmuje Hannah Dodd. Ponoć Francesca Bridgerton będzie pojawiać się częściej w nowym sezonie serialu. Fani zauważyli jednak, że obie aktorki nie są do siebie zbyt podobne, co może wpłynąć na problemy narracyjne i osłabić wiarygodność serialu. Francesca to postać znana z powściągliwości i pragmatyzmu. W sezonie pierwszym bohaterka pojawiła się przelotnie, a w drugim – zagrała w dwóch pierwszych odcinkach.

Nie podano do informacji, dlaczego Ruby Stokes rozstała się z ekipą “Bridgertonów”. Serial bazuje na książkach autorstwa Julii Quinn. Jego bohaterami są siostry i bracia należący do królewskiej rodziny. Widzowie poznają perypetie miłosne kolejnych postaci.

Wysokobudżetowa produkcja zyskała olbrzymie zainteresowanie widzów i zajęła pierwsze miejsce w dwóch notowaniach giganta streamingowego: w tym zestawiającym najpopularniejsze seriale oraz tym z serialami o najdłuższym łącznym czasie oglądania przez subskrybentów.

3. sezon “Bridgertonów” ukaże się na Netfliksie w okolicy 2023 roku.

Previous Article
Miguel Bernardeau jako Zorro

Kto zagra nowego ekranowego Zorro? Ulubieniec fanów "Szkoły dla elity"

Next Article
They/Them Zdjęcia z filmu

Pierwsze zdjęcia z queerowego slashera "They/Them" - w roli głównej Kevin Bacon

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share