“Star Wars: Skeleton Crew” – Jude Law na zdjęciu z serialu

Star Wars: Skeleton Crew Jude Law
Star Wars: Skeleton Crew Jude Law na nowym zdjęciu / Foto: Twitter, Disney

Jude Law (“Młody papież”, “Sherlock Holmes”) został gwiazdą serialu “Star Wars: Skeleton Crew”. Nowa produkcja platformy Disney+ ukaże się w przyszłym roku, a w międzyczasie mamy dla Was pierwszą fotografię przedstawiającą bohatera Lawa.

Star Wars: Skeleton Crew Jude Law na pierwszym zdjęciu z serialu

49-latek wygląda w swoim nowym wcieleniu młodzieńczo jak zawsze. Na zdjęciu widzimy bohatera, który przygląda się dziwacznym, kosmicznym gadżetom, a tuż za nim stoi grupa dzieciaków. Serial “Star Wars: Skeleton Crew” będzie produkcją z gatunku kosmicznej przygody, a w swoim wykonaniu ma odwoływać się do kina lat osiemdziesiątych.

Poza Jude’em Lawem w serialu pojawi się grupa dziecięcych aktorów w wieku około dziesięciu lat. Będzie to serial inicjacyjny (coming-of-age), o grupie dzieci, które zagubiły się w przestrzeni kosmicznej i muszą odnaleźć drogę do domu.

Akcja serialu ma toczyć się w następstwie tej znanej z filmu “Gwiezdne wojny: Część VI – Powrót Jedi”. Podjęty zostanie wątek upadku Imperium Galaktycznego. Projekt “Star Wars: Skeleton Crew” był wcześniej znany pod tytułem roboczym: “Grammar Rodeo”.

W obsadzie znajdują się też Kyriana Kratter i Ravi Cabot-Conyers, showrunnerami są Jon Watts i Christopher Ford, a producentami wykonawczymi – Jude Law, Kathleen Kennedy, Jon Favreau i Dave Filoni. Premiera na Disney+ nastąpi w 2023 roku.

Previous Article
Apokawixa Zwiastun

"Apokawixa" - oficjalny zwiastun polskiego zombie-horroru

Next Article
Werewolf by Night Zwiastun

"Werewolf by Night" - pierwszy zwiastun filmu Marvela i Disney+

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share