“Bejbis” – zwiastun komedii z Martą Żmudą Trzebiatowską

Bejbis Zwiastun
Bejbis Zwiastun komedii / Foto: Monolith, Agresywna Banda, Cavatina, Play Entert.

Już za niecałe dwa miesiące w kinach ukaże się polska komedia “Bejbis”, której reżyserem jest Andrzej Saramonowicz. Film już teraz uznawany jest za połączenie jego dwóch poprzednich hitów – “Lejdis” i “Testosteronu”. Mówi się, że reżyser powrócił w wielkim stylu – zresztą oceńcie sami, bo właśnie pojawił się oficjalny zwiastun “Bejbis”.

Bejbis Zwiastun nowej komedii Saramonowicza

“Bejbis” to komedia o niespodzianym darze od losu lub – innymi słowy – wpadce i nieplanowanej ciąży. W rolach głównych Marta Żmuda Trzebiatowska (“Mowa ptaków”) i Grzegorz Małecki (“Na układy nie ma rady”). Film ukaże się na ekranach 21 października 2022 r., a w międzyczasie możecie obejrzeć jego zwiastun.

Oficjalny opis fabuły dystrybutora (Monolith Films):

— Historia Ady (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Mikołaja (Grzegorz Małecki), którzy są udanym małżeństwem, choć 17 lat codziennych problemów odebrało im nieco radość z łączącej ich miłości. Nie na tyle jednak, by pewnej nocy – w trakcie pełnej tańców, alkoholu i zmysłowości imprezy u przyjaciela – nie pójść “na całość” jak para nieodpowiedzialnych nastolatków. Chwila zapomnienia zaowocuje dziewięć miesięcy później kolejnym dzieckiem, co spowoduje w małżeństwie Ady i Mikołaja naprawdę potężny kryzys.

Narodziny synka okażą się zresztą początkiem serii wielu wydarzeń, które niczym wybuchające co chwilę bomby wstrząsną Adą i Mikołajem. Ich 15-letnia córka Mela (Barbara Papis) – niepogodzona z narodzinami brata – zacznie im przysparzać potężnych problemów. Jakby tego było mało, źródłem kolejnych konfliktów okażą się też rodzice głównych bohaterów: nadmiernie konserwatywny Dziadek Janek (Bronisław Wrocławski) oraz nadmiernie liberalna Niebabcia (Ewa Telega). Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia zapowiadają się zatem na potężną katastrofę, którą może uratować tylko cud. I cud się pojawia wraz ze Świętym Mikołajem (Krzysztof Gosztyła), najbardziej oryginalnym Santa Clausem w historii polskiej kinematografii. Kto wie, może to znamię naszych czasów, że magię – również magię Bożego Narodzenia – może nam zapewnić wyłącznie czarodziej z ułańską fantazją.

W obsadzie także Artur Barciś (grający księdza), Dominika Kluźniak, Anna Iberszer, Joanna Kurowska Michał Komar, Adam Hutyra oraz Emma Herdzik. Przed kamerą pojawia się także Damian Ukeje – polski wokalista rockowy nigeryjskiego pochodzenia, wykonawca hitów “Zanim odejdę” i “To nie ten świat”, który debiutuje w roli aktora.

Źródło: Monolith Films

Previous Article
Silent Twins Zwiastun

Zwiastun nowego filmu Agnieszki Smoczyńskiej - "Silent Twins"

Next Article
Jamie Clayton jako Pinhead

Jamie Clayton jako kobiecy Pinhead - pierwsze zdjęcie z nowego "Hellraisera"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share