Jamie Clayton jako kobiecy Pinhead – pierwsze zdjęcie z nowego “Hellraisera”

Jamie Clayton jako Pinhead
Jamie Clayton jako Pinhead / Foto: “Entertainment Weekly”, Hulu; Twitter.com/MsJamieClayton

Jamie Clayton podzieliła się w sieci swoim zdjęciem z nadchodzącej, nowej wersji “Hellraisera”. Tego można było się spodziewać: kontrowersjom nie ma końca. Internet zapłonął, bo w reboocie słynnej, horrorowej serii demonicznym Pinheadem będzie kobieta, grana przez transpłciową aktorkę.

Jamie Clayton jako Pinhead – pierwsze zdjęcie z Hellraisera (2022)

Nowy “Hellraiser” opowie o niejakiej Riley (Odessa A’zion) – młodej kobiecie, która mierzy się z uzależnieniem i kompulsywnymi zachowaniami. W filmie dziewczyna natrafi na piekielną kostkę LeMarchanda, która sprowadzi na Ziemię demoniczne istoty z innego wymiaru. Goran Višnjić pojawi się w “Hellraiserze” w roli elitarnego multimilionera i okultysty, zafascynowanego tym artefaktem. Spójrzcie, jak Jamie Clayton prezentuje się w roli Pinheada, który otrzyma w filmie nowe wcielenie.

Fotografia pojawiła się oficjalnie na łamach “Entertainment Weekly”.

Wyreżyserowany przez Davida Brucknera horror będzie miał swoją premierę 7 października 2022 roku. Ukaże się wtedy na platformie streamingowej Hulu (niedostępnej w Polsce, więc dystrybucja w naszym kraju stoi pod znakiem zapytania). W przeszłości Pinheada grał cispłciowy mężczyzna – Doug Bradley. Gwiazdor wystąpił w ośmiu odsłonach serii “Hellraiser” z lat 1987–2005.

Pinhead to lider Cenobitów – istot z piekielnego wymiaru, gdzie ból i przyjemność łączą się ze sobą w perwersyjny sposób. W horrorach z serii “Hellraiser” nawiedza on nieszczęśników, którzy znajdują się w posiadaniu wspomnianej, upiornej kostki. Pinhead stał się ikoniczną postacią w świecie horroru; nawiązywano do niego w licznych innych produkcjach z tego gatunku, m.in. w “Narzeczonej Laleczki Chucky” (1998).

W nowym “Hellraiserze” pojawią się także Brandon Flynn, Adam Faison, Drew Starkey, Kit Clarke, Hiam Abbass, Aoife Hinds, Jason Liles, Yinka Olorunnife, Selina Lo i Zachary Hing.

Previous Article
Bejbis Zwiastun

"Bejbis" - zwiastun komedii z Martą Żmudą Trzebiatowską

Next Article
One Life Helena Bonham Carter

Helena Bonham Carter w dramacie wojennym z Anthonym Hopkinsem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share