Zdjęcie z serialu o Addamsach. Catherine Zeta-Jones jako Mortycja

Wednesday Netflix
Wednesday Netflixa – pierwsze zdjęcia z serialu / Foto: Twitter.com/Netflix

Netflix zaprezentował ciekawskim nowe zdjęcie promocyjne z serialu “Wednesday”, którego bohaterami będą członkowie legendarnej Rodziny Addamsów. Na fotografii widzimy między innymi Catherine Zetę-Jones, która wciela się w Mortycję. Reżyserem widowiska jest wizjoner kina – Tim Burton (“Sok z żuka”, “Edward Nożycoręki”).

Wednesday Netflixa – pierwsze zdjęcia z udziałem Rodziny Addamsów

Na twitterowym profilu Netfliksa pojawił się post ze zdjęciem o treści: “Przywitajcie się z netfliksową Rodziną Addamsów. Catherine Zeta-Jones, Jenna Ortega, Luis Guzmán i Isaac Ordonez są gwiazdami ‘Wednesday’ – nowego serialu od Tima Burtona.”

Na razie nie znamy oficjalnej daty premiery serialu “Wednesday”, ale na stronie serwisu Netflix pojawia się informacja, że pierwsze odcinki zobaczymy jesienią – “wtedy, kiedy umierają pierwsze liście”. Tim Burton wyreżyserował większość odcinków; innymi reżyserami są Gandja Monteiro i James Marshall. Za scenariusze kolejnych epizodów odpowiadają Alfred Gough, Miles Millar, Kayla Alpert, April Blair i Matt Lambert.

Zobaczcie Zetę-Jones i Guzmána na kolejnym zdjęciu promocyjnym jako Mortycję i Gomeza.

Serial opowie o Wednesday Addams, która właśnie zaczyna naukę w college’u – Nevermore Academy. Dziewczyna rozwiązuje uczelniane tajemnice dzięki zdolnościom parapsychicznym. Jeden z sekretów dotyczy jej własnej rodziny. Jenna Ortega znana jest m.in. z innego serialu Netfliksa, “Ty”, a także z tegorocznych horrorów “Krzyk” oraz “X”.

W obsadzie znajdują się także Riki Lindhome, Thora Birch, Jamie McShane, Percy Hynes White, Emma Myers, Joy Sunday, Hunter Doohan, Georgie Farmer i George Burcea.

Gwendoline Christie zagra administratorkę szkolną Larissę Weems, a Christina Ricci pojawi się w roli opiekunki domu studenckiego, Marilyn Thornhill. Ricci grała młodszą Wednesday Addams w filmach z początku lat dziewięćdziesiątych.

Previous Article
Cobra Kai Sezon 5 Zwiastun

"Cobra Kai" - zwiastun sezonu 5. serialu Netfliksa

Next Article
Czarny telefon 2

"Czarny telefon 2" - trwają rozmowy w sprawie sequela

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share