“Cobra Kai” – zwiastun sezonu 5. serialu Netfliksa

Cobra Kai Sezon 5 Zwiastun
Cobra Kai Sezon 5 Zwiastun serialu / Foto: Netflix – kanał na YouTubie

Netflix zaprezentował na swoim youtube’owym kanale oficjalny zwiastun 5. sezonu “Cobra Kaia”. Intryga się zagęszcza, a w serialu wciąż nie brakuje scen spektakularnych pojedynków oraz walki wręcz. Premiera nowych odcinków już za niewiele ponad trzy tygodnie.

Cobra Kai Sezon 5 Zwiastun już w sieci

W nowym sezonie nieuczciwy sprzedawca samochodów i sprytny oszust Daniel LaRusso szuka pomocy w świecie kryminalistów – okazuje się, że ma powiązania z japońskim półświatkiem. O czym jeszcze opowie piąta seria “Cobra Kaia”? Po szokującym finale turnieju All Valley Tournament Terry Silver postanawia poszerzyć imperium Cobra Kai i zamierza wynieść swój styl walki karate na piedestał. Kreese przebywa w więzieniu, a Johnny Lawrence postanawia tymczasowo pożegnać się ze sztukami walki – chce naprawić szkody, które sam spowodował.

W nowych odcinkach “Cobra Kaia” pojawią się między innymi William Zabka, Ralph Macchio, Xolo Maridueña, Martin Kove, Tanner Buchanan, Yuji Okumoto i Thomas Ian Griffith. Sean Kanan ma powrócić jako Mike Barnes, choć nie widać go w zwiastunie.

Sezon 5. “Cobra Kaia” zadebiutuje na Netfliksie 9 września. Prawdopodobnie będzie liczył dziesięć odcinków, jak wszystkie dotychczasowe serie. Sezony pierwszy i drugi były emitowane na platformach YouTube Red oraz YouTube Premium. Od 3. serii “Cobra Kai” jest produkcją Netfliksa.

Serial “Cobra Kai” jest sequelem filmów z cyklu “Karate Kid”. Bohaterami są mistrzowie sztuk walki z oryginalnych produkcji, Daniel LaRusso (Macchio) i Johnny Lawrence (Zabka). Na Netfliksie “Cobra Kai” cieszy się rosnącą popularnością. We wrześniu 2020 roku był to najchętniej streamowany serial w katalogu. Na przełomie grudnia 2020 i stycznia 2021 r. “Cobra Kai” był najchętniej oglądaną produkcją Netfliksa tuż po “Bridgertonach”.

Previous Article
Johnny Depp

Johnny Depp znów jako reżyser. Nakręci film z Pacino

Next Article
Wednesday Netflix

Zdjęcie z serialu o Addamsach. Catherine Zeta-Jones jako Mortycja

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share