Danny Trejo jako Megallan w filmie historycznym “1521”

1521 Danny Trejo
1521 – Danny Trejo zagra Magellana / Foto: Wikimedia Commons

Danny Trejo (“Maczeta”, “Legenda La Llorony”) dołącza do obsady filmu historycznego o Ferdynandzie Magellanie. Projekt nosi tytuł “1521” i zostanie wyreżyserowany przez Michaela Copona na podstawie historii pomysłu Francisa B. Lary Ho.

1521 Danny Trejo w obsadzie historycznego widowiska

Trejo zagra w filmie właśnie rolę główną. Pojawi się jako legendarny żeglarz portugalskiego pochodzenia, odkrywca i podróżnik morski. Uchodził on za wybitnego odkrywcę geograficznego, miał w planach opłynięcie całego świata. W roku 1520 odkrył on Cieśninę Patagońską, którą potem nazwano Cieśniną Magellana. W filmie przedstawiona zostanie historia podróży żeglarza w okolicę wyspy Homonhon.

Film “1521” pomyślany został jako widowisko historyczne nakręcone z epickim rozmachem. Może to dziwić, bo Danny Trejo od lat utożsamiany jest z kinem klasy “B” i produkcjami niskobudżetowymi. Poza Trejo w filmie pojawią się także: Costas Mandylor (“Urodzony mistrz”), Hector David Jr. (“Zabójcza plaża”), Bea Alonzo, Maricel Laxa oraz Michael Copon. Ostatni z wymienionych zagra niejakiego Lapu-Lapu – władcę filipińskiej wyspy Mactan, który stoczył walkę z Magellanem.

Copon jest też reżyserem, koproducentem i scenarzystą filmu. Obraz przygotuje wytwórnia Inspire Studios. W filmie przedstawiona zostanie historyczna bitwa na Mactan.

Materiały będą kręcone na wyspie Palawan na Filipinach. Pierwszy klaps na planie zdjęciowym padnie jeszcze w tym miesiącu.

Trejo pojawił się niedawno w roli zabójczego Świętego Mikołaja w serialu “American Horror Stories”, a także jako Treser w serialu “Księga Boby Fetta”.

Previous Article
Unleashed Dave Bautista

Dave Bautista w filmie Netfliksa o duecie policjant–pies

Next Article
Bullet Train Wyniki finansowe

Box office: nowy film z Bradem Pittem króluje w USA

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share