Już jest: zwiastun filmu “Niewidzialna wojna” Patryka Vegi o… Patryku Vedze

Niewidzialna wojna Zwiastun
Niewidzialna wojna Zwiastun filmu / Foto: Kino Świat Sp. z o.o., Vega Investments

Mamy to: do sieci trafił świeżutki zwiastun nadchodzącego filmu “Niewidzialna wojna”. Będzie to biograficzna produkcja w reżyserii Patryka Vegi poświęcona… nikomu innemu jak Vedze właśnie. W roli głównej Rafał Zawierucha, który zagrał między innymi u Tarantino w “Pewnego razu… w Hollywood”.

Niewidzialna wojna Zwiastun filmu Vegi z Zawieruchą

Zaskakująca produkcja ukaże się w kinach już 30 września. Zgodnie z zapowiedziami twórców w filmie przytoczona zostanie “cała prawda o Patryku Vedze”. Kontrowersyjny reżyser sam napisał scenariusz i zajął się reżyserią. Pierwszy oficjalny zwiastun obejrzycie poniżej. Jedno jest pewne – będzie się działo!

Poniżej zarys fabuły od dystrybutora (Kino Świat):

— To nie jest dokument, pomnik czy gloryfikacja. To wypełniona prawdą, emocjami i charakterystycznym humorem wartka opowieść o sobie samym, odkrywająca kulisy życia i kariery najbardziej kontrowersyjnego reżysera – Patryka Vegi. W młodości, zanim usłyszał o nim świat, próbował wszystkiego. Był komputerowcem i animatorem, piłkarzem, sprzedawcą nielegalnego oprogramowania, członkiem gangu, a nawet dilerem narkotyków. Cały czas jednak wiedział, że jego prawdziwym powołaniem jest kino – pasja, którą w dzieciństwie zaszczepił mu dziadek. A celem kręcenie filmów, jakich w Polsce nikt jeszcze nie stworzył.

Szansa na realizację największych marzeń pojawia się, kiedy poprzez pracę w telewizji Patryk Vega (Rafał Zawierucha) poznaje bezwzględny świat polskiej policji i przestępczości zorganizowanej. Wkraczając z kamerą w mroczną rzeczywistość, o której 99% ludzi nie ma pojęcia, Vega mierzy się z namacalnym złem i buduje własną legendę bezkompromisowego reżysera. Z czasem osiąga oszałamiający sukces, a jego filmy i seriale stają się rekordowymi przebojami i przepustką do świata, którego od zawsze pożądał. Jednak sława, blichtr i wielkie pieniądze mają swoją cenę i budzą do życia uśpione demony. Czy wystawiony na pokusy i liczne pułapki show-biznesu Vega zdoła w porę dostrzec zbliżające się zagrożenie? Oto historia jego wzlotu, upadku i poruszającej walki o duszę. Oto prawdziwa historia Patryka Vegi.

Poza Rafałem Zawieruchą w filmie “Niewidzialna wojna” grają też Anna Mucha, Justyna Karłowska, Zbigniew Kozłowski, Artur Dziurman, Piotr Cyrwus, Michał Karmowski, Ignacy Klim, Andrzej Franczyk i Waldemar Maliszewski.

Źródło: Kino Świat – materiały nadesłane

Previous Article
Serial Obcy

Serial "Obcy" - kiedy ruszą zdjęcia? Kiedy premiera?

Next Article
Joker 2 Data premiery

Znamy datę premiery "Jokera 2" na dużych ekranach!

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share