Już jest: zwiastun filmu “Niewidzialna wojna” Patryka Vegi o… Patryku Vedze

Niewidzialna wojna Zwiastun
Niewidzialna wojna Zwiastun filmu / Foto: Kino Świat Sp. z o.o., Vega Investments

Mamy to: do sieci trafił świeżutki zwiastun nadchodzącego filmu “Niewidzialna wojna”. Będzie to biograficzna produkcja w reżyserii Patryka Vegi poświęcona… nikomu innemu jak Vedze właśnie. W roli głównej Rafał Zawierucha, który zagrał między innymi u Tarantino w “Pewnego razu… w Hollywood”.

Niewidzialna wojna Zwiastun filmu Vegi z Zawieruchą

Zaskakująca produkcja ukaże się w kinach już 30 września. Zgodnie z zapowiedziami twórców w filmie przytoczona zostanie “cała prawda o Patryku Vedze”. Kontrowersyjny reżyser sam napisał scenariusz i zajął się reżyserią. Pierwszy oficjalny zwiastun obejrzycie poniżej. Jedno jest pewne – będzie się działo!

Poniżej zarys fabuły od dystrybutora (Kino Świat):

— To nie jest dokument, pomnik czy gloryfikacja. To wypełniona prawdą, emocjami i charakterystycznym humorem wartka opowieść o sobie samym, odkrywająca kulisy życia i kariery najbardziej kontrowersyjnego reżysera – Patryka Vegi. W młodości, zanim usłyszał o nim świat, próbował wszystkiego. Był komputerowcem i animatorem, piłkarzem, sprzedawcą nielegalnego oprogramowania, członkiem gangu, a nawet dilerem narkotyków. Cały czas jednak wiedział, że jego prawdziwym powołaniem jest kino – pasja, którą w dzieciństwie zaszczepił mu dziadek. A celem kręcenie filmów, jakich w Polsce nikt jeszcze nie stworzył.

Szansa na realizację największych marzeń pojawia się, kiedy poprzez pracę w telewizji Patryk Vega (Rafał Zawierucha) poznaje bezwzględny świat polskiej policji i przestępczości zorganizowanej. Wkraczając z kamerą w mroczną rzeczywistość, o której 99% ludzi nie ma pojęcia, Vega mierzy się z namacalnym złem i buduje własną legendę bezkompromisowego reżysera. Z czasem osiąga oszałamiający sukces, a jego filmy i seriale stają się rekordowymi przebojami i przepustką do świata, którego od zawsze pożądał. Jednak sława, blichtr i wielkie pieniądze mają swoją cenę i budzą do życia uśpione demony. Czy wystawiony na pokusy i liczne pułapki show-biznesu Vega zdoła w porę dostrzec zbliżające się zagrożenie? Oto historia jego wzlotu, upadku i poruszającej walki o duszę. Oto prawdziwa historia Patryka Vegi.

Poza Rafałem Zawieruchą w filmie “Niewidzialna wojna” grają też Anna Mucha, Justyna Karłowska, Zbigniew Kozłowski, Artur Dziurman, Piotr Cyrwus, Michał Karmowski, Ignacy Klim, Andrzej Franczyk i Waldemar Maliszewski.

Źródło: Kino Świat – materiały nadesłane

Previous Article
Serial Obcy

Serial "Obcy" - kiedy ruszą zdjęcia? Kiedy premiera?

Next Article
Joker 2 Data premiery

Znamy datę premiery "Jokera 2" na dużych ekranach!

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share