“Miłość, seks & pandemia” – Patryk Vega zapowiada swój nowy film. Premiera w piątek!

Miłość seks & pandemia Premiera
Miłość seks & pandemia Premiera już w piątek! / Foto Prime: Kino Świat, Vega Investments

Naczelny prowokator polskiego kina, Patryk Vega, zapowiada premierę swojego nadchodzącego filmu. Mowa o dramacie obyczajowym “Miłość, seks & pandemia”, który szturmem opanuje sale kinowe już w najbliższy piątek.

Miłość seks & pandemia Premiera nowego filmu Patryka Vegi już w piątek

1 lutego w Warszawie odbędzie się uroczysta premiera filmu “Miłość, seks & pandemia”. Z kolei do kin obraz trafi już w piątek, 4 lutego – i widzowie oczekują, że zostanie kolejnym przebojem frekwencyjnym w dorobku Patryka Vegi.

W obsadzie filmu znajdują się m.in. Anna Mucha, Małgorzata Rozenek-Majdan, znany z horroru “W lesie dziś nie zaśnie nikt” Sebastian Dela, Zofia Zborowska-Wrona, Michał Czernecki, Dawid Czupryński, Weronika Lesiak, Tomasz Dedek, Leonardo Marques i Adrian Kłos. Mucha pojawia się w filmie w nowym, nieznanym dotąd wcieleniu – jako dominatrix.

Patryk Vega zapowiada, że “Miłość, seks & pandemia” to historia współczesnych kobiet i opowieść o tym, jakie mają fantazje. To film o kobiecych fetyszach i sekretach, ale też o bezwzględnym świecie aplikacji randkowych. Bohaterkami są trzy przyjaciółki (Mucha, Rozenek-Majdan, Zborowska-Wrona), które wyruszają na miasto, by się zabawić. Sebastian Dela wciela się w filmie w prawiczka, który postanawia zostać męskim striptizerem (à la Magic Mike). Życie bohaterów zmienia nadejście tytułowej pandemii.

Na swoim profilu w serwisie Instagram Patryk Vega zaprezentował gorący plakat promujący film “Miłość, seks & pandemia”. Poster opatrzono wymownym sloganem reklamowym: “Grzecznie już było…”

Miłość seks & pandemia Zwiastun filmu

Previous Article
Box-office USA

Box-office USA: "Spider-Man: Bez drogi do domu" i "Krzyk" wciąż na prowadzeniu

Next Article
Halo Serial Zwiastun

"Halo" - nowy zwiastun serialu Paramount+ na podstawie słynnej serii gier

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share